ترفندستان

دانلود افزونه idm
اگر از طرفداران نرم افزار idm هستید و می خواهید خیلی برنامه ریزی شده اقدام به استفاده از این ابزار کنید، می توانید از افزونه های آن نیز استفاده نمایید.
کپی متن از سایت قفل

نحوه کپی متن از سایت های قفل شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر متنی را در یک وب سایت دیده اید و اما موفق به کپی کردن متن آن نشده اید، در این گزارش با روش های کاربردی کپی متن از سایت های قفل شده آشنا خواهید شد.
شطرنجی کردن عکس

چگونه عکس را شطرنجی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر عکسی دارید و می خواهید آنرا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن شطرنجی کنید، در این گزارش با ابزار کارآمد شطرنجی کردن عکس آشنا خواهید شد.
اتصال هدفون به کامپیوتر

چطوری هدفون رو به کامپیوتر وصل کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به تازگی هدفون خریده اید و اما با نحوه اتصال آن به کامپیوتر آشنا نیستید، در این گزارش شما را با آموزش تصویری اتصال هدفون به کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.
حذف برد در ترلو

چگونه برد را از ترلو حذف کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بردی را در ترلو ایجاد کرده اید و تصمیم به حذف همیگشی آن دارید، در این گزارش از نمناک با آموزش قدم به قدم حذف برد در ترلو آشنا خواهید شد.
تایمر در پاورپوینت

آموزش اضافه کردن تایمر در پاورپوینت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایجاد تایمر در پاورپوینت، بدون شک یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که می توانید از آن خیلی ساده استفاده کنید که در این گزارش آموزش داده شده است.
حذف صفحه از pdf

آموزش حذف صفحه از فایل PDF

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر یک یا چند صفحه از فایل PDF شما اضافی هستند و باید آنها را حذف کنید، بدون نصب هر گونه برنامه جانبی می توانید این مشکل را در چند دقیقه برطرف کنید.
کنترل پنل ویندوز

کنترل پنل ویندوز کجاست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنترل پنل یکی از مهم ترین ابزارها در بستر ویندوز می باشد که از طریق آن به سایر ابزارها دست پیدا خواهید کرد. اما چگونه به کنترل پنل ویندوز دسترسی پیدا کنیم؟
جداسازی صفحات pdf

آموزش جداسازی صفحات پی دی اف (Split PDF File)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فایل pdf دارید و می خواهید آنرا به چند فایل پی دی اف تبدیل کنید، در این گزارش از نمناک با ابزار کاربردی در زمینه جداسازی صفحات pdf آشنا خواهید شد.
دیلیت اکانت پینترست

آموزش دیلیت اکانت پینترست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر حساب پینترست دارید و بنابر دلایلی تصمیم به حذف همیشگی حساب کاربری خود را دارید، در این گزارش با آموزش قدم به قدم دیلیت اکانت پینترست آشنا خواهید شد.
حذف کارت در ترلو

آموزش حذف کارت از ترلو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با اضافه کردن کارت های دلخواه در بستر ترلو، این امکان وجود دارد که آنها را حذف کنید. با این وجود چگونه می توان کارت های اضافی را از ترلو حذف کرد؟
ویرایش سریع pdf

ترفند کاربردی ویرایش سریع pdf

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر یک یا چند فایل pdf دارید و وقت زیادی برای ویرایش آنها ندارید، در این گزارش با ترفند ویرایش سریع فایل های pdf بدون نصب نرم افزار آشنا خواهید شد.
تبدیل فرمت عکس

ترفند تبدیل آنلاین فرمت عکس بدون برنامه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال ابزار جامع و کامل برای تبدیل فرمت عکس هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ابزار آنلاین تبدیل فرمت عکس آشنا خواهید شد.
نوتیفیکیشن کروم

چگونه نوتیفیکیشن یا اعلان کروم را ببندیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دریافت پیاپی نوتیفیکیشن از برنامه کروم گاها می تواند بقدری زیاد شود که تمرکز شما را مختل کند. از این رو آیا روشی برای بستن “نوتیفیکیشن کروم” وجود دارد؟
فیشینگ چیست

“فیشینگ چیست” و چگونه کار میکند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امروزه با ایجاد فروشگاه های آنلاین و درگاه های پرداخت مختلف سودجویی هایی می شوند که در این گزارش با فیشینگ و جلوگیری از