بازیگران بچه مهندس

آغاز نگارش بچه مهندس 4 از اواخر تیر

تاریخ انتشار : 17 تیر 1399کد مطلب : 76691زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساخت بچه مهندس 4 به نویسندگی حسن وارسته قطعی شد و نگارش فیلمنامه این سریال به زودی آغاز میشود.

آغاز نگارش فیلمنامه بچه مهندس 4 به زودی

سریال بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی سه فصل موفق را پشت سر گذاشت و به تازگی خبرهایی از ساخت فصل چهارم این سریال به گوش میرسد.

حسن وارسته نویسنده سریال بچه مهندس در یک گفتگو خبر از آغاز نگارش فیلمنامه بچه مهندس 4 از اواخر تیرماه داد و این خبر طرفدار بچه مهندس را که منتظر رسیدن خبری از ساخت فصل تازه این سریال بودند خوشحال کرد.

سجاد ابوالحسنی نویسنده فصل اول سریال بچه مهندس بود که حسن وارسته در فصل دو و سه جایگزین او شد و فصل چهارم این سریال با حضور حسن وارسته به عنوان نویسنده اصلی و پیوستن دو نویسنده دیگر ساخته میشود.

سریال بچه مهندس

مروری بر فصل های گذشته سریال بچه مهندس

بچه مهندس روایتگر داستانی درباره جواد جوادی شخصیت اصلی قصه است که ماجراهای مربوط به او و اتفاقات پیرامونش در دوره های زمانی مختلف در این سریال به تصویر کشیده میشود.

بازیگران بچه مهندس

فصل اول سریال بچه مهندس

فصل اول سریال بچه مهندس ماه رمضان سال 97 از شبکه دو پخش شد و داستان مربوط به دوران کودکی جواد جوادی با بازی یونا تدین را به تصویر کشید و توانست با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود.

یونا تدین

فصل دوم سریال بچه مهندس

دومین فصل این سریال دی ماه 97 روی آنتن شبکه دو رفت و به اتفاقات مربوط به دوران نوجوانی جواد جوادی با بازی مانی رحمانی پرداخت.

مانی رحمانی

فصل سوم سریال بچه مهندس

بچه مهندس 3 ماه رمضان 99 پخش شد و باز هم توانست مورد استقبال و رضایت مخاطبان قرار بگیرد. روزبه حصاری بازیگر نقش جوانی جواد جوادی را در فصل سوم این سریال بازی کرد و باید منتظر ماند و دید نقش جواد جوادی در بچه مهندس 4 به کدام هنرمند کشورمان خواهد رسید.

روزبه حصاری و ثریا قاسمی

ساخت بچه مهندس 4 قطعی شد

4.2101
این مطلب مفید بود ؟8516
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی