سریال پوست شیر

قسمت جدید و فصل سوم سریال پوست شیر کی میاد؟

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1401کد مطلب : 89823زمان مطالعه : 2 دقیقه
قسمت جدید سریال پوست شیر و زمان پخش فصل سوم the lion skin با بازی هادی حجازی فر و دیگر بازیگران پوست شیر، اعلام شد.

قسمت جدید سریال پوست شیر و زمان پخش فصل سوم پوست شیر

سریال پوست شیر یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی ساخته برادران محمودی است که فصل اول و دوم آن با 16 قسمت جنجالی به پایان رسیده است. با پایان فصل دوم سریال پوست شیر یکی از پرسش های پر تکرار کاربران گرامی نمناک، درباره تعداد قسمت های پوست شیر و زمان شروع فصل سوم سریال پوست شیر است که در ادامه به سوالات این عزیزان پاسخگو بوده ایم.

سریال پوست شیر

زمان شروع فصل سوم سریال پوست شیر

بسیاری از مخاطبان سریال پلیسی – جنایی پوست شیر می پنداشتند که این سریال جذاب دو فصل بوده و در قسمت 16 به پایان می رسد اما داستان سریال پوست شیر در فصل دوم به پایان نرسید و رباینده ساحل مشخص نشد، فصل سوم پوست شیر از روز چهارشنبه 10 اسفند 1401 از پلتفرم فیلم نت آغاز می شود.

فصل 3 پوست شیر

تعداد قسمت های پوست شیر

فصل اول سریال پوست شیر با 8 قسمت و فصل دو این سریال نیز با 8 قسمت جنجالی به پایان رسید، در مجموع 16 قسمت از سریال مهیج پوست شیر منتشر شده است. فصل سوم این سریال نیز به احتمال قوی در 8 قسمت پخش خواهد شد و طبق بررسی های به عمل آمده پوست شیر در قالب 24 قسمت پخش می شود. زمان آغاز پخش هشت قسمت سوم سریال پوست شیر 10 اسفند 1401 از پلتفرم فیلم نت می باشد.

نعیم و ساحل

هادی حجازی فر و پردیس احمدیه در سریال پوست شیر

در سریال پوست شیر شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، علی اوسیوند، بهزاد خلج و... به ایفای نقش پرداخته اند.

قسمت جدید و فصل سوم سریال پوست شیر کی میاد؟

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی