سریال مرداب ایرانی
فیلم مرداب ایرانی که سریال جدید برزو نیک نژاد در نمایش خانگی است، بازیگران مشهور و محبوبی را در دل داستان خود جای داده است.

سریال مرداب، فیلم جدید ایرانی در نمایش خانگی

فیلم مرداب، سریال جدید ارائه شده در ژانر درام معمایی است با حضور چهره های مشهور و به کارگردانی بروز نیک نژاد که از اواسط مهرماه، انتشار آن کلید خورده. داستان سریال مرداب بازیگران کار بلدی را برای به نمایش در آوردن یک ماجرای جذاب گرد هم آورده و در همین قسمت های ابتدایی موفق به جذب مخاطب شده است. با ما همراه این بخش از نمناک باشید تا اطلاعات کلی فیلم مرداب ایرانی را دریابید.

سریال مرداب چند شنبه ها میاد؟

از آنجایی که سریال مرداب جایگزین سریال قهوه ترک شده است، در همان روز پخش سریال اخیر بروز نیک نژاد منتشر می شود، از این رو در پاسخ به سوال سریال مرداب کی پخش میشود باید گفت، مرداب هر چهارشنبه ساعت 8 صبح از پلت فرم فیلم نت منتشر می شود.

سریال مرداب

جدیدترین سریال نمایش خانگی مرداب

سریال مرداب چند قسمت است؟

فیلم مرداب ایرانی قسمت 1 خود را در تاریخ 12 مهر ماه 1402 با داستان مهیجی به پخش رساند و از قرار معلوم این سریال 12 الی 15 قسمت خواهد داشت؛ البته از آنجایی که اغلب تغییراتی در مرحله تدیون و.. فیلم و سریال صورت میگیرد، نمیتوان دقیق گفت که فیلم مرداب چند قسمت است.

بازیگران سریال مرداب

سریال مرداب بازیگرانی همچون پانته‌آ پناهی‌ها، شهرام حقیقت‌ دوست، مجتبی پیرزاده، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، الهام اخوان، الیکا ناصری، یسنا میرطهماسب، آرش ظلی‌پور، محمود نظرعلیان، مجید پتکی، صفر محمدی، امیر جعفری در نقش "شکیب" و مهدی هاشمی را در لیست خود دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال مرداب

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به مختصر بیوگرافی بازیگرانی که در فیلم مرداب نقش آفرینی کرده اند.

بیوگرافی مهدی هاشمی بازیگر سریال مرداب

مهدی هاشمی، بازیگر سریال "مرداب"، در تاریخ 16 آذر 1325 متولد شد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته هنرهای نمایشی می‌باشد. حرفه بازیگری خود را از سال 1348 شروع کرد. مهدی هاشمی دو بار ازدواج کرده است؛ همسر سابق او گلاب آدینه و همسر دوم مهدی هاشمی مهنوش صادقی است. وی به عنوان یک بازیگر با تجربه و موفق در عرصه تلویزیون و سینما شناخته می‌شود و سلطان و شعبان، اثر فراموش نشدنی این بازیگر مرد ایرانی می باشد.

مهدی هاشمی

حضور مهدی هاشمی در سریال مرداب

بیوگرافی امیر جعفری بازیگر نقش شکیب در سریال مرداب

امیر جعفری، بازیگر نقش "شکیب" در فیلم مرداب، در تاریخ 10 شهریور 1353 متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی است و حرفه بازیگری خود را از سال 1380 آغاز کرد. این بازیگر معروف مرد ایرانی ازدواج کرده و زندگی خوشی را کنار همسرش، ریما رامین فر و پسرش دارد.

امیر جعفری

حضور امیر جعفری در سریال مرداب

بیوگرافی حامد کمیلی بازیگر سریال مرداب

حامد کمیلی، بازیگر نقش‌های متعدد که در فیلم مرداب نیز حضور دارد، در تاریخ 14 تیر 1361 به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی است و حرفه بازیگری خود را از سال 1384 آغاز کرد. حامد کمیلی که تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد و به عنوان یک بازیگر توانمند و محبوب در صحنه تلویزیون و سینما شناخته می‌شود.

حامد کمیلی

حضور حامد کمیلی در سریال مرداب

بیوگرافی پانته‌آ پناهی‌ها بازیگر سریال مرداب

پانته‌آ پناهی‌ها، بازیگر سریال مرداب ایرانی، در سال 1356 متولد شد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته کارگردانی سینما است و حرفه بازیگری خود را از سال 1380 آغاز کرد. پانته‌آ پناهی‌ها مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

پانته ا پناهی

حضور پانته آ پناهی در سریال مرداب

بیوگرافی یسنا میرطهماسب بازیگر سریال مرداب

یسنا میرطهماسب، بازیگری که در سریال "مرداب" شهرت پیدا کرده است، در تاریخ 28 فروردین 1378 متولد شد. وی دارای مدرک تحصیلی در رشته معماری می‌باشد و حرفه بازیگری خود را از سال 1391 شروع کرد. در مورد ازدواج و همسر یسنا میرطهماسب اطلاعاتی در دسترس نیست و اینطور که پیداست، وی مجرد می باشد.

بیوگرافی ستاره پسیانی بازیگر سریال مرداب

ستاره پسیانی، بازیگری معروف که نامش در سریال مرداب جزو بازیگران ثبت شده است، در تاریخ 17 شهریور 1364 در شهر تهران متولد شد. وی حرفه بازیگری خود را از سال 1369 آغاز کرد و تا کنون در فیلم و سریال های متعددی به ایفای نقش پرداخته است.

ستاره پسیانی دختر مرحوم آتیلا پسیانی و همسرش فاطمه نقوی و همچنین نوه جمیله شیخی بازیگر معروف سریال پدر سالار نیز می باشد. ستاره پسیانی ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

ستاره پسیانی

ستاره پسیانی بازیگر سریال مرداب عکس از مریم رضوی

بیوگرافی مجتبی پیرزاده بازیگر سریال مرداب

مجتبی پیرزاده، بازیگر مشهور که در سریال پوست شیر به عنوان شخصیت منفور، بسیار دیده شد، در سریال مرداب نیز نقش‌آفرینی کرده است. مجتبی پیرزاده در تاریخ 11 دی 1364 متولد شد و دارای مدرک لیسانس بازیگری می‌باشد. حرفه بازیگری خود را از سال 1392 آغاز کرد و در مدت کوتاه موفق به ایفای نقش‌های مهم در صنعت سینما و تلویزیون شده است.

بازیگر نقش منصور پوست شیر ازدواج کرده و متاهل است. همسر مجتبی پیرزاده فرزانه تفرشی نام دارد و آنها یک دختر به نام رونا دارند.

مجتبی پیرزاده

حضور مجتبی پیرزاده در سریال مرداب

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر سریال مرداب

الهام اخوان، بازیگر سریال مرداب، در تاریخ 9 شهریور 1367 متولد شد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته تئاتر و فوق لیسانس در کارگردانی است. الهام اخوان همسر نداشته و هنوز ازدواج نکرده است و در واقع جزو بازیگران مجرد ایرانی است.

الهام اخوان

حضور الهام اخوان در سریال مرداب

بیوگرافی الیکا ناصری بازیگر سریال مرداب

الیکا ناصری، بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی، در تاریخ 1381 به دنیا آمد. وی حرفه بازیگری خود را از سال 1388 آغاز کرد و با بازی در سریال "یاغی" به شهرت دست یافت. تا کنون اطلاعات نشان می‌دهد که او مجرد است و وضعیت تاهلی برای وی رقم نخورده است.

 الیکا ناصری

عکس الیکا ناصری بازیگر سریال مرداب

بیوگرافی آرش ظلی پور بازیگر سریال مرداب

آرش ظلی‌پور، در سال 1358 به دنیا آمد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته مکانیک سیالات است و حرفه بازیگری خود را از سال 1385 آغاز کرد. آرش ظلی‌پور متاهل است، اما جزئیات بیشتر در مورد زندگی خصوصی و خانواده‌اش در دسترس نیست.

آرش ظلی پور

بیوگرافی آرش ظلی پور در سریال مرداب

داستان سریال مرداب ایرانی

سریال مرداب به ژانر درام معمایی تعلق دارد و تماشای آن مناسب افراد بالای 12 سال می‌باشد. فیلمنامه این سریال به صورت مشترک توسط افشین صادقی و پدرام افشار نوشته شده و توسط نیما اقلیما بازنویسی شده است. در خلاصه داستان "مرداب" آمده است:"آدم‌های کوچک، ردپاهایشان هم کوچک است، به همین دلیل پاک شدن آنها آسان تر است."

یک جوان باهوش به شهر خود بازمی‌گردد تا پرده از راز مرگ عجیب خود بردارد. در این مسیر، او با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود که داستان را شکل می‌دهند، از جمله یک خبرنگار، یک زن زیبا و یک کارآگاه.

عوامل سریال مرداب

تهیه کننده سریال مرداب:محمد شایسته

کارگردان فیلم مرداب: برزو نیک نژاد

نویسندگان سریال مرداب ایرانی:افشین صادقی و پدرام افشار

سریال مرداب + داستان فیلم، بیوگرافی بازیگران و زمان پخش

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدزاده1402-11-18
سریال مرداب خیلی جذاب و قشنگ و باافتخار بود

فقط خانم پانته آ پناهی خیلی قیافه اش را داغون درست کرده بودند.
ولی با اینکه تمام فیلم و سریال‌های خارجی و ایرانی را نگاه میکنم.این سریال مرداب بهترین جایگاه را بهش میدم.
31
وبگردی