تولد
پذیرایی از مهمان
زمانیکه مهمان دارید برخی جزئیات از چشمتان به عنوان میزبان دور میماند درحالیکه مهمانان متوجه آنها می شوند. برای برگزاری یک مهمانی عالی جزئیات را درنظر بگیرید.

مهمان ها در خانه شما به چه جزئیاتی توجه می کنند

برای همه ما مهم است که خانه و خودمان را به بهترین شکل برای حضور میهمان آماده کنیم، از این رو پیش از رسیدن میهمانان، همه سعی خود را برای میزبانی مناسب بکار میگیرم.
همه خانم ها معتقدند که میهمانی دادن یک کار هیجان انگیز و در عین حال تجربه ایاسترس زاست.
قبل از این که مهمان ها برسند، احتمالاً شما سعی می کنید که ظاهر خانه را خیلی خوب آماده کنید. به اندازه کافی وعده غذای خوشمزه و تازه درست می کنید و می خواهید خیلی خوب هم به نظر برسید؛ اما آیا به این فکر کرده اید که چه چیزی بیش از هر چیز دیگری و زودتر توجه مهمان را جلب می کند؟ در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم.

عطر و رایحه

وقتی که مهمان وارد خانه می‌ شود، اول از همه متوجه بو و رایحه ای می شود که در فضا پیچیده است. اگر بوی غذای خوشمزه یا بوی طراوت و تازگی در خانه بیاید، حالِ همه مهمانان خوب خواهد شد و خیلی سریع متوجه این موضوع می شوند‌؛ پس بهتر است که اول از همه به بوی خانه توجه داشته باشید که اهمیت بیشتری نسبت به طراحی، دیزاین و حتی خودِ غذا ها دارد.

خوش بو کننده

شلوغی و بهم ریختگی

بعد از این که مهمانان وارد خانه شدند و رایحه را احساس کردند، توجهشان در وهله دوم به شلوغی خانه جلب می شود‌؛ اگر خانه شلوغ و به هم ریخته باشد، کاملاً به چشم آن ها می آید، پس بهترین کاری که انجام می دهید این است که هرگونه بی نظمی را سر و سامان دهید.

رفعِ شلوغی و بی نظمی به این معنا نیست که شخصیت و علایق خود را پنهان کنید، بلکه باید سعی کنید از دکور ها و تابلو های هنری که خودتان دوست دارید؛ روی دیوار بگذارید که معمولاً مهمان ها خیلی به آنها توجه می‌ کنند و از طریق آن ها تا حدی متوجه شخصیت شما هم می شوند.

مرتب بودن خانه

کثیفی و آلودگی

در نهایت مهمان ها متوجه هرگونه کثیفی و آلودگی می شوند؛ پس بعد از این که محیط را منظم کردید و بوی خوبی را در خانه به وجود آوردید، باید سعی کنید که هر گونه کثیفی و آلودگی و گرد و غبار را از بین ببرید، زیرا تا حد زیادی توجه مهمانان را به خود جلب خواهد کرد.

اولین چیزی که مهمون تو خونه شما، بهش نگاه میکنه چیه؟

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی