تولد
شهر عجیب غریب
در میان شهرهای عجیب و دیدنی دنیا، نام یکی از شهرهای ایتالیا به دلیلی متفاوت سر زبان ها افتاده و بسیاری آن را شهر دست و پا دار می نامند.

عجیب و جذاب؛ شهری شبیه یک انسان

در بخش گوناگون نمناک، تا بحال شهرهای مختلف شگفت انگیزی را به شما معرفی کرده ایم اما شهری که در این قسمت درموردش خواهیم گفت، متفاوت است و شکل و شمایلی جالب دارد.

سنتوریپ یک شهر کوچک در ایتالیا است که شکل و شمایل منحصر به فردی دارد و درست مثل انسان غول پیکری است که دراز کش خوابیده است. یک عکاس 32 ساله به نام "پیو اندرا پری" اخیراً یک شکل منحصر به فرد از این شهر را کشف کرده و زمانی این اتفاق افتاد که بر فراز آسمان ها از این منطقه عکس گرفت.

او در وهله اول متوجه یک شکل عجیب از این شهر شد؛ این اتفاق زمانی بود که آن را در گوگل ارث جستجو کرد تا اینکه تصمیم گرفت خودش عکسی از این شهر را به ثبت برساند و آن را در شبکه‌ های اجتماعی منتشر کند که خیلی سریع هم وایرال شد.

عجایب دنیا

زمانی که بر فراز آسمان ها رفت تا بتواند از این شهر عکس بگیرد، متوجه شد که این شهر از قسمت بالا شبیه یک انسان است و دست و پا دارد. خیلی ها باور نمی کردند که این عکس واقعیت داشته باشد تا اینکه با جستجو های مختلف این قضیه به اثبات رسید و همه بعد از آن به گوگل ارث مراجعه کردند تا از آن جا هم نمای بالای این شهر را ببینند. این عکاس به خاطر ثبت این عکسِ جذاب؛ به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

شهری عجیب شبیه انسان که دست و پا دارد

4.256
این مطلب مفید بود ؟479
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : عجایب
وبگردی