جزیره ووزروژدنیا
یکی از مخوف ترین مکان ها در تمام دنیا جزیره ووزروژدنیا است در این جزیره چیزهای بسیار عجیب و وحشتناکی پیدا شده که غیرقابل باور هستند.

جزیره ووزروژدنیا سرزمینی مخوف و ترسناک

شناخت مکان های ترسناک روی کره زمین، برای بسیاری از ما جذابیت دارد البته به شرط آنکه این اماکن را از دور و در قاب تصویر ببینیم و تجربه بودن در آن جا را نداشته باشیم. یکی از عجیب ترین این مکان های روی کره زمین جزیره ای است که در نمناک به آن خواهیم پرداخت.

جزیره ووزروژدنیا وحشتناک ترین جزیره در دریای آرال است. این منطقه عجایب زیادی پشت پرده خودش دارد. آرال شاید چهارمین دریای بزرگ روی سیاره زمین محسوب شود و آب های نمکی داخل این دریا وجود دارند و دمای آن به سرعت به 60 درجه سیلیسیوس می رسد. علائمی از زندگی موجودات زنده در آن نیست و به خاطر همین یکی از وحشتناک ترین محل هایی است که شاید تا به حال شنیده باشید.

جزیره ووزروژدنیا

این جزیره تا قرن 19 شناخته شده نبود و کسی چیز زیادی در مورد آن نمی دانست. چیزی که در موردش می‌دانستند، این بود که روز به روز کم حجم تر می شود تا این که بقایای بیولوژیکی (باکتری ‌ها، ویروس ‌ها، تک ‌یاخته‌ ها، قارچ ‌ها، حشرات و انگل‌ ها) را هم در آن پیدا کردند.

در واقع اسلحه هایی هم در آنجا پیدا شد که معلوم نیست متعلق به چه زمانی باشد و با چه هدفی استفاده شده است؛ همچنین اثرات از بیماری‌ هایی مانند تیفوس را در خاک های شنی آن جا پیدا کردند و در مورد آن تحقیق کرده اند اما چیزی که هنوز مشخص نیست، این است که این بقایای بیولوژیکی از کجا آمده اند و چگونه شکل گرفته اند.

حتی اثراتی از بیماری هایی مانند سرخک وجود دارد، در صورتی که مردم آن زمان واکسینه شده بودند و همه این اتفاقات باعث شده است که مردم از این جزیره بترسند، زیرا احساس می کنند که سرشار از رویداد های وحشتناک و همچنین بیماری‌ های عفونی است و کسی به آن سر نمی زند.

رازهای عجیب و مخوف جزیره ووزروژدنیا

520
این مطلب مفید بود ؟200
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی