نوید محمدزاده و صابر ابر
سریال مترجم جدیدترین مجموعه در حال ساخت برای پخش از شبکه نمایش خانگی است که حضور بازیگر مشهور سریال قورباغه در آن قطعی شده است.

سریال مترجم با معرفی بازیگران نقش اصلی در مسیر نمایش خانگی

سریال مترجم به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان با معرفی بازیگر اول نقش زن و مرد کلید خورد.

بهرام توکلی پیش از این تجربه همکاری با شبکه نمایش خانگی را در سریال نهنگ آبی به عنوان فیلمنامه نویس داشت.

این هنرمند، فیلمنامه نویس سریال نون خ 3 و کارگردان فیلم هایی همچون تنگه ابوقریب، غلامرضا تختی و پرسه در مه بود و در اولین تجربه ساخت سریال، مترجم را مقابل دوربین خواهد برد.

بهرام توکلی

داستان و بازیگران سریال مترجم 

داستان این سریال درباره ی یک مترجم جوان است که در شغلش مسیرهای تازه ای را کشف می کند، رفتن در این مسیرهای پرپیچ و خم باعث می شود تا او به رازی خانوادگی پی ببرد که بر زندگی و آینده خود و خانواده اش سایه می اندازد؛ سایه ای که می تواند آرامش یک شهر را تهدید کند!

بازیگران سریال مترجم عبارتند از:

صابر ابر که به تازگی سریال قورباغه به کارگردنی هومن سیدی و با نقش آفرینی او در شبکه نمایش خانگی به پایان رسیده است در جدیدترین تجربه هنری خود ایفاگر نقش اصلی سریال مترجم خواهد بود.

صابر ابر پیش از این در فیلم های «من دیگو مارادونا هستم»، «اینجا بدون من» و «آسمان زرد کم عمق» به کارگردانی و فیلمنامه نویسی بهرام توکلی نقش آفرینی کرده بود.

صابر ابر

هدی زین العابدین بازیگر دیگر سریال مترجم می باشد که حضور او در کنار صابر ابر قطعی است. این هنرمند با سریال قلب یخی 3 وارد شبکه نمایش خانگی شده و پس از آن در سریال های شوخی کردم، رقص روی شیشه و کرگدن در کنار بازیگران سرشناس عرصه هنر در شبکه نمایش خانگی نقش آفرینی کرد.

هدی زین العابدین

سریال مترجم پس از مراحل پیش تولید و با معرفی بزیگران دیگر خود از اواسط تابستان جلوی دوربین می رود.

جدیدترین سریال صابر ابر در نمایش خانگی کلید خورد

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی