مرگ مجریان

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند + عکس

کد مطلب : 87495تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
در سال های اخیر مجریان معروفی با دلایل مختلف به دیار باقی پیوستند. این مجریان با مرگ ناگهانی و جوانمرگ شدن، مردم و جامعه هنری را شوکه کردند.

مجریان جوانمرگ شده تلویزیون؛ چهره هایی که در جوانی فوت کردند

هرساله شاهد فوت بازیگران و هنرمندان زیادی هستیم که به علت‌های مختلف دار فانی را وداع می‌گویند اما متأسفانه بسیاری از این هنرمندان و چهره ها به دلایل مختلفی در سن جوانی دار فانی را وداع گفته و برای همیشه چشم از جهان فرو می بندند. در این بخش از نمناک مجریانی را معرفی می کنیم که در سن جوانی درگذشتند و جامعه هنری را با مرگ زودهنگام خود متاثر نمودند.

فائقه دوستی

فائقه دوستی یکی دیگر از مجریان تلویزیون متولد 1375 در تهران بود که در سن 23 سالگی در 3 تیر 98 به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. او مجری برنامه گردونه و مهمان برنامه از لاک جیغ تا خدا بود که در بزرگسالی خودش به حجاب چادر رو آورد. خانم مجری که در متأسفانه در جوانی فوت کرد، ازدواج کرده و متاهل بود.

فائقه دوستی

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری و بازیگر متولد 9 آذر 1363 در کرمانشاه بود که در سن 37 سالگی در سال 1400 فوت کرد. مجری برنامه خانمی که شما باشی فعالیت خود را از شبکه زاگرس کرمانشاه شروع کرد و با اجرای برنامه غیرمنتظره، رادیو هفت، صبحی دیگرو برنامه خانمی که شما باشی در کنار همسر سابق خود فرزاد حسنی به شهرت دست یافت. خانم مجری مهر 1394 با سجاد عبادی ازدواج کرد و این زوج در مهرماه سال 1395 صاحب دختری به نام گندم شدند.

آزاده نامداری

آزاده نامداری/ عکس از آنا عبدی

علی ابوالحسنی

بازیگر و مجری کرمانشاهی متولد سال 51 بود که 10 اسفند 1398 در سن 47 سالگی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان قلب امیرآباد دار فانی را وداع گفت و برای همیشه چشم از جهان فرو بست. ابوالحسنی از دوستان مرحوم عارف لرستانی بود که با برنامه نوروز 77 ساخته مهران مدیری به چهره‌ای شناخته شده در برنامه‌های طنز تلویزیونی تبدیل شد. او پس از مدتی از فضای طنزهای تلویزیونی فاصله گرفت و به اجرا و برنامه‌سازی مخصوصا در شبکه‌های استانی روی آورد. علی ابوالحسنی سال‌ها پیش ازدواج کرده بود و ثمره این ازدواج پسر نوجوانی به نام طاها است.

علی ابوالحسنی

نیما نهاوندیان

نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های ورزشی تلویزیون و گوینده رادیو متولد سال 1359 در شهرستان گرگان بود که در سن 32 سالگی در سوم دی سال 1391 درگذشت. علت مرگ این مجری جوان برخورد با میز و خونریزی مغزی اعلام شده است. نیما نهاوندیان، مجری برنامه‌های «ورزش از نگاه دو»، «دور خیز»، «توپ طلا»، «طعم ورزشی»، «هفت سنگ» و «عید کبریا» بوده‌ است.

نیما نهاوندیان

مهدی محمد طاهری

مهدی محمد طاهری یکی دیگر از مجریانی است که در سن جوانی فوت کرده است. این مجری که اجرای برنامه ثریا را بر عهده داشت، متولد سال 1359 بود و در سن 37 سالگی بر اثر سانحه تصادف درگذشت. مهدی محمد طاهری مجری سابق برنامه ثریا به همراه پسر خردسالش در سانحه تصادف درگذشتند.

مهدی محمد طاهری

امیر نظری

امیر نظری از مجریان رادیو و تلویزیون و دکتر داروساز و کارشناس برنامه های پزشکی متولد سال 1361 در شهرستان ابهر بود که متأسفانه بر اثر کرونا روز 27 اردیبهشت 1400 در سن 39 سالگی دارفانی را وداع گفت. امیر نظری اجرای برنامه‌هایی چون «رادیو هفت»، «طلوع»، «ضربان»،« پایان ناباروری» و... را بر عهده داشت. ایشان چند سال پیش ازدواج کرده بود، حاصل این ازدواج یک دختر است.

امیر نظری

مجریان معروفی که در جوانی فوت کردند + عکس

4.553
این مطلب مفید بود ؟485
منبع : عکاس: آنا عبدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
نسرین نصرتی1401-03-22
خداوند همه شان را رحمت کند وروح شان را شاد کند
40
وبگردی