نیاز زن به مرد
معمولا خانم ها روحیه حساس تری نسبت به آقایان دارند. اگر شما زمان ها حساس در زندگی همسرتان را بشناسید و در کنارش باشید قطعا رابطه عاطفی بهتری خواهید داشت.

چه زمانی نیاز زن به مرد زندگی اش بیشتر است؟

گاهی اوقات خانم ها بیشتر از آقایان آسیب پذیر می شوند و این ممکن است در هر شرایطی اتفاق بیفتد. از آنجایی که خانم ها عاطفی تر رفتار می کنند، شاید بیش از همسرشان نیاز به حمایت داشته باشند‌. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم به شما بگوییم که زن ها در چه موقعیت هایی به همسرشان بیشتر نیاز دارند‌.

هنگام دعوا و جر و بحث

عمق عشق هر نفر زمانی نشان داده می‌ شود که شرایط برایش سخت باشد. وقتی با هم دعوا می کنید، همسرتان به احتمال زیاد احساس تنهایی و بی قراری می کند. بیان عشق خود به او اطمینان را می دهد که مهم نیست چه اتفاقی افتاده، در هر صورت شما همیشه در کنارش خواهید بود، حتی اگر مخالف او باشید.

دعوای زناشویی

غمِ از دست دادن

ممکن است که همسرِ شما در غم از دست دادن مادر، پدر یا حتی شغلش باشد. در چنین حالتی بیشتر از همیشه به شما نیاز دارد و می‌ خواهد به شما تکیه کند تا این لحظات سخت را سپری کند. شما فقط باید آن جا باشید و هم دردی کنید؛ با او بنشینید و با هم عزاداری کنید.

مواجهه با استرس

حضور شما در زمان هایی که همسرتان استرس دارد، باعث قوت قلب و قدرت درونی او می شود و این اتفاق؛ استرس را کم می کند. حضور شما می تواند به او قدرت بدهد و کلمات شما هم می توانند او را تشویق به ادامه و تحمل کنند.

جر و بحث

هنگام حس تنهایی

زمانی که همسرتان حس تنهایی داشته باشد، قطعاً بیش از همیشه به کمک تان نیاز دارد‌؛ در واقع این عشق است که می‌ تواند این حس تنهایی را از بین ببرد و باعث شود که دوباره خودش را پیدا کند و به حالت و زندگی عادی برگردد.

احساس ناامنی

گاهی اوقات شرایط به گونه ای رقم می خورد که همسرتان حس نا امنی دارد. در مورد خود؛ منفی فکر کرده و مدام انتقاد می کند؛ در چنین حالتی حضور شما در کنار او این حس ناامنی را از بین برده و کمک می کند تا احساس قدرت بیشتری داشته باشد.

هر زنی تو این 5 موقعیت به شوهرش نیاز داره

4.6103
این مطلب مفید بود ؟949
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی