شلوار مد سال ۱۴۰۲
در روزهای پایان سال همه افراد به فکر استایل خود در سال جدید هستند، از این رو بهتر است ترند انواع آیتم های لباستان را بدانید تا استایل شیکی داشته باشید.

مدل شلوار جدید؛ شیکترین مد و ترند شلوارهای سال 2023 – 1402

در روزهای پایانی سال بسیاری از علاقمندان به صنعت مد و فشن به دنبال لباس های ترند سال می باشند تا ظاهری شیک و به روز برای خود در عید نوروز ایجاد نمایند. امسال هم مانند هر سال بعد از سال 2023 میلادی شلوارهای مختلفی وارد عرصه مد و پوشاک شده و استقبال بی نظیری را به دنبال داشته است. در این بخش از نمناک به معرفی شلوارهای ترند سال 2023 – 1402 می پردازیم، اگر اهل مد هستید و می خواهید ظاهر شیکی داشته باشید، شلوارهای زیر را با انواع لباس خود ست کنید.

شلوار زاپ دار

شلوار زاپ دار یکی از شلوارهایی است که عید امسال مد است و طرفداران زیادی در بین جوانان دارد. شلوار زاپدار زنانه در مدلهای پرطرفدار مام استایل بوت کات، بگ و در رنگهای ذغالی، یخی، آبی و... در بازار موجود می باشند. برخی از این شلوارها زاپ کامل نداشته و بدن نما نیستند و بر روی شلوار ساییدگی هایی دیده می شود.

شلوار جین

شلوار بگ و نیم بگ

این روزها لباس های اورسایز، لش و آزاد بسیار ترند شده، به همین خاطر شلوارجین بگ و نیم بگ به دلیل ماهیت آزاد بودن و گشاد بودن آن، اولین گزینه برای بانوانی ست که به مد علاقمندند. شلوار بگ بیشتر برای افرادی که لاغر اندام هستند، مناسب می باشند.

شلوار راسته

شلوار راسته یکی از محبوب ترین مدل های شلوار عید 1402 است که برای هر فرم بدنی مناسب است. این نوع شلوار در همه قسمت ها دارای گشادی یکسانی است و گزینه مناسب برای شیک پوشان است.

شلوار دم پا گشاد(بوت کات)

یکی از شلوارهای ترند امسال، شلوار دمپا می باشد که از ران تا زانو جذب بوده و از زانو تا انتهای کف پا گشاد است. این شلوار دارای مدل های گوناگون چاک دار، بدون چاک و... در بازار موجود بوده و برای افراد قد کوتاه و قد بلند،چاق و لاغر مناسب بوده و به راحتی با انواع کفش و شومیز و کت زنانه ست میشود.

شلوار مد 1402

شلوار مام فیت و شلوار مام استایل

شلوار مام استایل و شلوار مام فیت جزو شلوارهای ترند در سال 2023 می باشد، شلوار مام استایل و شلوار مام فیت تقریبا شبیه یکدیگر هستند، اما مام‌ استایل قواره بزرگ‌تر داشته و گشادتر از شلوار مام‌فیت بوده و برای افراد لاغر مناسب است. این شلوارها را میتوان به راحتی برای ایجاد یک استایل کلاسیک در کنار کت کوتاه زنانه، کفش کالج، مینی اسکارف و مینی کیف استفاده کرد.

شلوار اسکینی

شلوار اسکینی یکی از مدل های شلوار جین در سال 2023 است که کاملاً فرم بدن شما را به خود می گیرد و کاملا فیت و چسبان است. برخی از مدل های شلوار اسکینی کوتاه بوده و در قسمت پایین شلوار دارای یک تا خوردگی هستند، این نوع شلوار برای افراد قد بلند و دارای پاهای بلند و خوش فرم بسیار مناسب بوده و استایل آنها را جذاب می کند.

سخن آخر

برای انتخاب شلوار مناسب به اندام خود توجه نمایید و شلواری انتخاب کنید که متناسب با موقعیت مکانی تان باشد و به راحتی بتوانید رنگ آن را با کفش و دیگر لباس ها ست کنید تا زیباتر و جذاب تر به نظر آیید، باید بدانید که ترندها فقط پیشنهاداتی از طرف دنیای فشن هستند و هیچ اجباری در استفاده از ترندها نیست.

شلوارهایی که واسه عید 1402 و امسال مد شدن

3.931
این مطلب مفید بود ؟247
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
وبگردی