روز جهانی موسیقی
تاریخ 21 ژوئن به عنوان روز جهانی موسیقی نامگذاری شده است. این روز خاص در سراسر جهان با نواختن موسیقی های مختلف در فضاهای باز جشن گرفته می شود.

21 ژوئن؛ روز جهانی موسیقی

روز جهانی موسیقی یک روز منحصر به فرد است که هر سال برگزار می شود و در تاریخ 21 ژوئن جشن گرفته می شود. روز جهانی موسیقی یا روز جهانی آهنگسازی روزی است که در آن معمولاً موزیسین های جوان یا آماتور تشویق می شوند که کار خود را به بهترین شکل ممکن ادامه دهند.

روز جهانی موسیقی به هر کسی اجازه می دهد تا دستگاه موسیقی مورد علاقه اش را در کنار پارک ها بنوازد و در یک فضای باز، هنرنمایی انجام دهد تا دیگران هم از آن لذت ببرند. عاشقان موسیقی در این روز می توانند مراسم های موسیقی یا کنسرت های آزاد برگزار کنند. به همین دلیل این روز را در تابستان تعیین کرده اند که فرصت خوبی برای اجراهای خیابانی باشد.

روز جهانی موسیقی

چه کسی روز جهانی موسیقی را نامگذاری کرد؟

چنانچه در این بخش از  نمناک می خوانید در سال 1982 اولین روز جهانی موسیقی در تابستان در کشور فرانسه جشن گرفته شد. سپس در فرانسه شخصی به نام جک لانگه کسی بود که روز جهانی موسیقی را در پاریس برگزار کرد.

یکی دیگر از آهنگسازان به نام موریس فلورت هم روزی را برای جشن گرفتن موسیقی اعلام کرد و روز جهانی موسیقی بعد ها در سراسر کشور های دنیا شناخته شد.

تاریخچه روز جهانی موسیقی

جملات و پیام تبریک برای روز جهانی موسیقی

I do not know how I would get through my day without listening to music. Have a very happy World Music Day everybody!

نمی دانم که اگر موسیقی نبود، چگونه می خواستم بدون گوش دادن به آن روزم را سپری کنم. روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Everyday should be dedicated to music as it is what makes our world go round. Have a very happy World Music Day everybody!

همه باید موسیقی را به پاس بدارند، زیرا چیزی است که باعث گردش زندگی ما و پیشرفت جهان می شود. روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

The world of music knows only peace and no boundaries, knows no hatred and knows no sorrows. Have a very happy World Music Day everybody!

جهان موسیقی فقط آرامش را می شناسد و هیچ محدودیتی را بلد نیست و هیچ نفرت و هیچ غمی را نمی شناسد. روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

تبریک روز جهانی موسیقی

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Life without music is like food without salt, bland and tasteless. Wish you all a very happy World Music Day!

زندگی بدون موسیقی شبیه به غذای بدون نمک و بی مزه است. امیدواریم روز جهانی موسیقی بر شما مبارک باشد.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

_Even the word music resonates with nostalgia, hope, and emotions because music gives us all that. So appreciate it and have a very happy World Music Day everybody!

کلمه موسیقی به معنای نوستالژی ، امیدواری و احساسات است، زیرا موسیقی همزمان همه این ها را به ما می دهد بنابراین آن را به پاس بدارید . روز جهانی موسیقی خوبی را برای همه شما آرزومندیم.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Music should be categorized as one of the basic needs in life. Have a very happy World Music Day everybody!

موسیقی باید از اساسی ترین نیاز های یک انسان در زندگی برشمرده شود . روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

روز جهانی موسیقی مبارک

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

We all have memories attached to music and all the memories combined with the music makes our life worth living. Have a very happy World Music Day everybody!

همه ما در زندگی خاطراتی داریم که به موسیقی گره خورده اند و همه این خاطرات با موسیقی ترکیب شدند و ارزش به زندگی ما دادند . روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

The memories associated with music depends on how long that particular music has been there in your life and even if you haven’t heard that in a long time, once you hear it, every memory associated with it comes back. Happy World Music Day!

خاطرات وابسته به موسیقی ، بستگی به این دارد که ما چه مدت به یک موسیقی خاص در زندگی گوش کرده باشیم . حتی اگر بعد از مدت زمان طولانی فقط یکبار آن را بشنوید ، تمام آن خاطرات از جلوی چشمانتان عبور خواهد کرد.

_-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_

Spreading love through music is so beautiful and so this Music Day share your favorite songs with your friends and let us all have a taste of what we love. Have a very happy World Music Day everybody!

انتشار دادن عشق از طریق موسیقی بسیار زیبا است بنابراین روز جهانی موسیقی ، روزی است که می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و طعم چیزی را که دوست دارید ، به دیگران هم بچشانید . روز جهانی موسیقی بر همه مبارک.

تاریخچه روز جهانی موسیقی + پیام تبریک فارسی و انگلیسی

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : موسیقی
وبگردی