سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی با گوهر خیراندیش روی آنتن میرود

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1399کد مطلب : 6195زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال زیرخاکی با بازی گوهر خیراندیش بعد از حواشی متعدد بالاخره روی آنتن میرود.

پخش سریال زیرخاکی از امشب

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا، سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما است که پخش آن با حواشی روبرو شد.

این سریال جلیل سامان در آستانه پخش با حواشی روبرو شد و خبرهایی از عدم پخش این سریال به گوش میرسید که خوشبختانه مرتفع شد و اولین قسمت این سریال امشب روی آنتن میرود.

خبر گوهر خیراندیش از پخش سریال زیرخاکی

گوهر خیراندیش با انتشار پستی خبر از پخش سریال زیرخاکی داد و نوشت:

سلام عزیزانم شب بخیر ... خوشحالم که مسئولان ذیربط با درایت و هوشمندی به حاشیه ها اهمیت ندادند.

و سریال " زیر خاکی " پس از ماهها تلاش باحضور ١٥٠ نفر عوامل زحمت کش و هنرمند در این شبها بروی انتن میرود. بیاییم همگی همت و توان خود را صرف برداشتن باری از دوش و جان و روان مردمی کنیم که در این روزهای بحرانی و پرمشکل نیاز به کمک و همدلی و تقویت روحیه دارند .

امیدوارم این سریال بتواند در چنین روزهای متلاطمی در مردم اندکی شوق ، شادی و امید ایجاد کند و من هم سهمی در ایجاد این احساسات مثبت داشته باشم. به جای حاشیه سازی بیاییم همه همین را برای جامعه نیازمندمان آرزو کنیم. مهم نیست که من ممنوع الکار شوم یا نشوم.

پ.ن:وچه خوبِ است که نسبت به کسانی که با ناآگاهی و بدون عاقبت اندیشی با انتشار عکس و فیلم به حریم خصوصی دیگران تجاوز میکنند . واکنش نشان داده و آنهارا محکوم کنیم.

گوهر خیراندیش

حضور گوهر خیراندیش در مراسم ازدواج دخترش در آمریکا حاشیه ای بود که دامنگیر سریال زیرخاکی شد و خبرهایی از پخش نشدن این سریال هم به گوش میرسید که به سرانجام نرسید و این سریال از امشب 6 اردیبهشت ماه و همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش میشود.

پژمان جمشیدی

زیرخاکی سریال جدیدی از جلیل سامان است که با زبانی طنز روایتی جالب از تلاش یک مرد برای یافتن زیرخاکی را به تصویر میکشد و ماجراهای این سریال در دوران معاصر و انقلاب میگذرد و با لحنی کمدی به نقد دوران پهلوی هم اشاراتی دارد.

ژاله صامتی

بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از:

هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی ، ژاله صامتی، گوهر خیراندیش ، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده و رایان سرلک در سریال زیرخاکی به ایفای نقش پرداختند.

بازیگران سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی با گوهر خیراندیش روی آنتن میرود

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
وبگردی