فیلم زیرخاکی
ژاله صامتی و گیتی قاسمی دو بازیگر سریال زیرخاکی از جمله بازیگران دوست داشتنی این سریال بودند که توجه مخاطبان را در زمان پخش به خود جلب کرده بودند.

ژاله صامتی و گیتی قاسمی در پشت صحنه سریال زیرخاکی

نقش آفرینی دو بازیگر زن ایرانی در سریال زیرخاکی 3، این روزها نظر همه مخاطبان را به خود جلب کرده است. پریچهر و کشور خانم دوست داشتنی، جزو شخصت های اصلی سریال زیرخاکی است که با هنرنمایی ژاله صامتی و گیتی قاسمی حال و هوای خاصی به این سریال بخشیده.

حیفمان آمد تصویر گیتی قاسمی و ژاله صامتی در پشت صحنه سریال زیرخاکی 3 که ناخودآگاه لبخند را به صورت مخاطب می نشاند، را در این بخش از چهره ها در نمناک منتشر نکنیم.

سریال زیرخاکی

یکی از سریال های ایام نوروز 1401، سریال کمدی زیر خاکی 3 به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا بود که هر شب از آنتن شبکه یک سیما پخش میشد. سری سوم این سریال از یک سو داستان اسیر شدن شخصیت فریبرز باغ بیشه در جنگ ایران و عراق را به تصویر میکشد و در سوی دیگر زندگی جذاب و پر از طنز خانواده اش را نشان میدهد. زندگی که با حضور صاحبخانه ای دوست داشتنی به نام کشور خانم افت و خیزهای خاص خودش را دارد.

گیتی قاسمی که در زیرخاکی 2 نیز حضور داشت، همچنان با ایفای نقش کشور خانم صاحبخانه ی لُر زبان پریچهر و فریبرز، جذابیت این مجموعه را دو چندان کرده است.

ژاله صامتی و کشور خانم در پشت صحنه زیرخاکی

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی