ناراحت شدن

چی حال متولدین ماههای مختلف رو بد میکنه؟

کد مطلب : 85108تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
ناراحتی احساسی است که در همه ی ما دیده میشود ،در حالی که دلایل آن در افراد متفاوت است اما دلایلی یکسان هم برای ناراحت شدن در متولدین ماه ها وجود دارد.

متولدین ماه های مختلف بیشتر از چی ناراحت میشن؟

هیچ فردی نمی‌ تواند همیشه شاد و خوشحال باشد. همیشه موقعیت هایی هستند که باعث ناراحتی و احساس غم در ما می شود اما این که ما از چه چیزی ناراحت می‌‌ شویم، می‌ تواند متفاوت از دوستمان یا اعضای خانواده‌مان باشد. به همین دلیل در این قسمت از نمناک طبق طالع بینی به شما معرفی می کنیم که متولدین ماه های مختلف بیشتر از چه چیزهایی ناراحت می شوند. 

رفتار و اتفاقاتی که باعث ناراحتی متولدین ماههای مختلف می شود

 فروردین 

فروردین ماهی ها دوست دارند همیشه برنده باشند. آن ها طاقت شکست را ندارند و در نتیجه زمانی که احساس کنند طرف مقابل برنده شده و آن ها شکست خورده اند، به شدت ناراحت می شوند و حتی ممکن است این ناراحتی باعث شود که ندانند چه کار می کنند و به طرف مقابل توهین کنند. فروردین ماهی ها به شدت از باختن می ترسند و عصبی میشوند. 

ناراحتی وحسادت

اردیبهشت 

اردیبهشت ماهی ها به شدت دوست دارند مالک چیز هایی باشند که در اختیار دارند. اگر چیزی که فکر کنند مال آن ها است را از دست بدهند، به شدت ناراحت و غمگین می شوند. فرقی ندارد که آن چیز یک شخص، یک وسیله مادی و حتی یک خودکار باشد. در هر صورت دوست ندارند چیزی که مال آن ها است دزدیده شده یا گرفته شود. 

خرداد 

هنگامی که خرداد ماهی ها احساس کلافگی و بی حوصلگی داشته باشند، ناراحتی هم به سراغشان می‌ آید. اگر در جمعی قرار بگیرند که  چیزهای سرگرم کننده و جذابی برای آن ها وجود نداشته باشد و نتوانند کار خلاقانه ای انجام دهند، این کلافگی و بی حوصلگی باعث ایجاد حس ناراحتی در آن ها می‌ شود.

 تیر 

تیر ماهی ها خیلی عمیق به مسائل نگاه می‌ کنند و اگر افرادی در کنارشان باشند که نسبت به مسائل نگاه سطحی داشته و نتوانند با او ارتباط بگیرند، باعث ایجاد حس ناراحتی شان می شود . طرز فکر پوچ دیگران هم به شدت آن ها را به هم می‌ ریزد.

ناراحتی از دیگران

مرداد 

مرداد ماهی ها افراد خیلی مغروری هستند و همان طور که همیشه هم شنیدید، به دنبال جلب توجه می باشند. اگر احساس کنند که کسی از آن ها برتر است و بیشتر مورد توجه قرار می‌ گیرد،  نسبت به او حسادت می‌ کنند و این حسادت زیاد باعث می شود که در درون احساس غم و ناراحتی بسیار بالایی را تجربه کنند. 

شهریور 

شهریور ماهی ها افراد نسبتاً منظمی هستند، به دنبال تجزیه و تحلیل می باشند، مهارت های بسیار عالی دارند و در اوقات سخت به شما کمک می کنند اما اگر متوجه شوند که در چیزی اسراف شده است و دیگران از چیزی زیاد از حد استفاده کرده اند و آن را هدر داده‌ اند، این مسئله آن ها را به هم می‌ ریزد و ناراحت شان می کند.

مهر 

مهر ماهی ها عاشق چیزهای زیبا هستند. آن ها یک جهان عالی و زیبا را می خواهند و دوست ندارند هیچ زشتی و بدی را در آن تجربه کنند و هر گونه زشتی چه در ظاهر و چه در باطن، آن ها را به هم می‌ ریزد و ناراحت شان می کند. 

خوشحال

آبان 

آبان ماهی ها دوست دارند که از همه افرادی که در اطرافشان هستند مطمئن باشند و از خودشان محافظت کنند. اگر متوجه شوند کسی که در کنار اوست از اعتمادش سوء استفاده کرده، خیلی دیر ریکاوری می‌ شوند. آنقدر ناراحت می‌ شوند که شاید هیچ کس نتواند کمک شان کند. 

آذر 

آذر ماهی ها افراد خوش بینی هستند و دوست دارند که اطرافیان شان هم انرژی مثبت داشته باشند و خوشبین باشند و منفی نگری به شدت آن ها را به هم می ریزد. در نتیجه اگر می خواهید یک آذر ماهی را ناراحت نکنید،‌ سعی کنید که در مورد چیز های منفی صحبت نکنید و همیشه خوش بین باشید. 

دی 

دی ماهی ها به شدت بلند پرواز هستند. تنبلی برای آن  ها معنی ندارد. اگر اطرافیانشان تنبل باشند، عصبانی می شوند. اگر هم خودشان هم به هر دلیلی حوصله نداشته باشند و تنبلی کنند، بعدا این قضیه باعث ناراحتی عمیق در آن ها می‌شود. 

ناراحت

بهمن 

بهمن ماهی ها دوست دارند آزاد و رها زندگی کنند. آن ها هم از لحاظ احساسی و هم اجتماعی به دنبال آزادی هستند.‌ اگر احساس کنند چیزی آن ها را محدود کرده و دست و پایشان را بسته، این باعث می شود که حس کنند مانند یک پرنده در قفس افتاده اند و ناراحتی عمیقی را تجربه می کنند.

اسفند 

اسفند ماهی ها همیشه به دنبال چیزهای زیاد هستند و همیشه می‌توانند غمخوار دیگران باشند. دیگران معمولاً روی همدلی آن ها حساب باز می‌ کنند اما همین توقع را از طرف مقابل هم دارند و در نتیجه اگر هنگام نیاز نتوانند به کسی تکیه کنند و از سمت دیگران پس زده شوند، به شدت احساس غم به آن  ها دست می دهدو ناراحت می شوند .

چی حال متولدین ماههای مختلف رو بد میکنه؟

4.2663
این مطلب مفید بود ؟556107
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
3 نظر به ثبت رسیده است
نورا مرجانی1400-09-25
عالی بود و من بهمنی و کاملا درسته
287
پری سا1400-09-25
نه اتفاقا من مهرماهیم دنیارو هم با زشتی و هم زیباییش میبینم بنظرم باید در تعامل باهم باشند
1814
آیسل پارسا1400-09-26
فروردینیم کاملادرسته غرورفروردینیاباعث میشه حس برنده شدنشون زیادباشه
166
وبگردی