آرامش و موفقیت
داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.

چطور در یک زمان به آرامش و موفقیت برسیم؟

بله این درست است که شما می توانید آرامش و موفقیت را با هم و یکجا داشته باشید تنها کافیست تغییراتی کوچک اما تاثیر گذار در خود ایجاد کنید. راه های بسیار جالبی برای مدیریت موفقیت و رسیدن به آرامش وجود دارد افرادی هم وجود دارند که توانستند آرامش و موفقیت را در یک زمان مدیریت کنند با اینکه کار بسیار دشواری است.اگر راه های موفقیت را آموخته اید باید راه های رسیدن به آرامش هم بیاموزید ؛ راههایی که ساده ترین آن ها را در این بخش از رازهای موفقیت در نمناک برایتان آورده ایم.

آرامش و موفقیت

چگونه آرامش و موفقیت را یکجا به دست آوریم؟

راز رسیدن به آرامش و موفقیت

1. جایگزینی صحبت های منفی با تصدیق های مثبت :

همه ما خوب میدانیم که تفکرات و صحبت های منفی تاثیر خود را بر زندگی ما خواهند داشت آن هم تاثیری که فقط و فقط منفی است؛ اگر ما افکار و باورهای منفی در مورد محیط پیرامون انتخاب کنیم به دنبال آن شکست و استرس را تجربه خواهیم کرد.

2. دوری از اشتباهات احمقانه :

مهم نیست که اشتباه شما چطور و در چه حد رخ داده است باید این را بدانید که اکثر اوقات اشتباه های کوچک گاهی اوقات مشکلات بزرگی را رقم می زند.

راز رسیدن به موفقیت

اجتناب از اشتباهات برای رسیدن به آرامش و موفقیت

نکاتی برای رسیدن به آرامش و موفقیت در زندگی

3. اجتناب از افکار منفی :

از فکر در رابطه با مسائل ناراحت کننده بپرهیزید،مثل:نمی توانم راحت باشم، عصبانی هستم ، خواب کافی ندارم و... این افکار اجازه نمی دهد که خوب فکر کنید.

4. خود ترغیبی :

باید و باید خودتان را برای رسیدن به موفقیت و آرامش ترغیب کنید ، ترغیبی مثبت و البته صحیح که مبادا نتیجه ی عکس داشته باشد پس به این فکر کنید چراکه وقتی میخواهید کاری را انجام دهید چون باعث می شود راه های افزایش موفقیت را به دست آورید،و در همان لحظه آرامش داشته باشید.

خود ترغیبی رمز رسیدن به موفقیت

رسیدن به آرامش و موفقیت باخود ترغیبی و خودباوری

برای رسیدن به آرامش و موفقیت این کارها را انجام دهید

6.وابستگی ها را رها کنید

گاهی متوجه می شوید که منشأ تمامی مشکلاتتان، وابستگی های شماست. احساس نیاز به کامل و بی نقص بودن، به اینکه مالک کسی یا چیزی باشیم، تحت هر شرایطی و به هر قیمتی برنده و پیروز باشیم، و اینکه دیگران ما را به عنوان فردی برجسته و ممتاز بشناسند، همگی جزو مقوله ی وابستگی هستند.

5. سخت گیری ها را کنار بگذارید:

برای موفقیت هایتان ارزش قائل شوید و این را بدانید که آرامش باید پیش از موفقیت حرکت کند،اگر چنین نباشد موفقیتی حاصل نمی شود.خانواده ها مکانی به اسم خانه دارند که سرشار از انرژی مثبت است و محلی برای بیرون ریختن افکار منفی.

رهایی از وابستگی ها

بیرون ریختن افکار منفی و داشتن آرامش

7. خودباروی شما کجاست؟

نباید در خصوص آنچه قادر به انجامش هستید، خود را دست کم بگیرید و انتظار اندکی از خود داشته باشید. به قول میکل آنژ، خطر اصلی این نیست که امیدها و آرزوهای شما بسیار بزرگ هستند و قادر نیستید به آنها برسید، بلکه خطر اصلی در این است که آرزوها و خواسته های شما بسیار کوچک و ناچیز باشند و شما باز هم به آنها نرسید.

 

چگونه آرامش و موفقیت را هم زمان در زندگی بدست آوریم؟

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : آرامش اعصاب
وبگردی