استخدام تامین اجتماعی

نتایج آزمون استخدام تأمین‌اجتماعی اعلام شد

تاریخ انتشار : 29 آبان 1401کد مطلب : 68741زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی از اعلام نتایج آزمون استخدامی سراسری این سازمان که پانزدهم مهر سال جاری برگزار شده بود، در سایت سازمان سنجش خبر داد.

فارس:ابوالفضل عفت‌نژاد،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی از اعلام نتایج آزمون استخدامی سراسری این سازمان که پانزدهم مهرماه سال جاری برگزار شده بود، خبر داد و گفت:متقاضیانی که در این آزمون شرکت کردند؛ می‌توانند از روز شنبه مورخ 28.08.1401 جهت مشاهده نتیجه آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی افزود:از آن دسته از داوطلبانی که براساس کارنامه، دارای حدنصاب آزمون کتبی بوده و جزو سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی می‌شوند، برای ارائه مدارک و مستندات و تطبیق آن با اظهارات مندرج در فرم ثبت‌نام دعوت به‌عمل خواهد آمد و درصورت تطبیق و صحت مدارک، به مرحله مصاحبه راه یافته و در غیر این صورت یا عدم مراجعه، به‌عنوان مردود تلقی خواهند شد.

در آزمون استخدام پیمانی تمرکز سازمان تأمین‌اجتماعی سال 1401، از بین 46 هزار و 499 متقاضی، تعداد 32 هزار و 189 داوطلب در آزمون حاضر و برای استخدام پیمانی در 3 هزار و 376 شغل/محل با هم به رقابت پرداختند.

انتهای پیام/م

نتایج آزمون استخدام تأمین‌اجتماعی اعلام شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : استخدام
وبگردی