باند مواد مخدر

انهدام باند 3 شعبه‌ای فروش مخدر شیشه

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1402کد مطلب : 72926زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 66 کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه از سه مخفیگاه متعلق به اعضای یک باند خرید و فروش موادمخدر خبر داد.

ایسنا:سرهنگ ضرغام آذین دراین‌باره گفت:‌ مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه‌روزی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت یک باند تهیه شیشه از یکی از کشورهای همسایه و توزیع آن در نقاط مختلف شهر تهران با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود:با انجام اقدامات اطلاعاتی از سوی ماموران مشخص شد که متهمان که اعضای یک باند هستند، در نقاط مختلف شهر تهران مخفیگاه‌هایی را برای خود ایجاد کرده و به نوعی هر مخفیگاه‌ را به شعبه‌ای برای فروش و توزیع موادمخدر بدل کرده‌اند.

آذین با بیان اینکه اعضای این باند محموله‌های قاچاق شیشه را در این سه مخفیگاه خود پنهان کرده بودند، گفت:سه باب منزل مسکونی که از سوی متهمان به پاتوق اسعمال و توزیع مخدر شیشه بدل شده بود، از سوی ماموران مورد شناسایی قرار گرفت و آنان پس از کسب مجوز قضائی در یک عملیات منسجم به هر سه باب منزل مراجعه کردند که در جریان آن از این سه محل 66 کیلوگرم شیشه و ادوات مصرف آن کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این راستا پنج نفر از اعضای این باند نیز دستگیر شدند، گفت:این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرده و در نهایت نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام/م

انهدام باند 3 شعبه‌ای فروش مخدر شیشه

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مواد مخدر
وبگردی