بنزما

بنزما: اکنون جام‌جهانی را می‌خواهم

تاریخ انتشار : 26 مهر 1401کد مطلب : 1791زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره رئال مادرید و تیم ملی فوتبال فرانسه از کسب نخستین توپ طلای خود بسیار خوشحال است و تاکید کرد که اکنون قهرمانی در جام‌جهانی را می‌خواهد.

ایسنا و به نقل از اسپورت، مراسم انتخاب برترین بازیکن سال 2022 فوتبال جهان در پاریس برگزار شد و کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، مزد درخشش خود را در این فصل گرفت و توانست توپ طلای فوتبال جهان را به دست آورد.

بنزما سهم به سزایی در قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت‌های لالیگا داشت و به همین خاطر پیش‌بینی می‌شد که او برای نخستین بار توپ طلا را به دست آورد.

او بعد از کسب این جایزه گفت:این جایزه همواره در ذهن من بوده است اما بعد از 30 سالگی معنای بلند پروازی را فهمیدم و به صورت جدی به کسب آن فکر کردم. رویای دستیابی به توپ طلا باعث شد تا تلاش بیشتری برای کسب آن از خود نشان دهم. باید اعتراف کنم که در سن 22 سالگی شور و هیجان و جدیتی را که اکنون داشتم نداشتم. من به چیزهای مهم دیگری از جمله کاپیتانی در رئال هم فکر کردم و اکنون نوبت فکر کردن به قهرمانی در جام جهانی است.

این بازیکن فرانسوی ادامه داد:من روزهای سختی را تجربه کردم. اتهامی که به من در تیم ملی فوتبال فرانسه زدند باعث شد تا بازی های زیادی را از دست دهم و لحظات سختی را تجربه کنم. همه هم تیمی‌های من برای حضور در اردوی تیم ملی به راه می‌افتادند و من مجبور می‌شدم که در والدیبیاس به تنهایی بمانم. من اکنون به یک رویای خود رسیدم و رویای دیگرم قهرمانی در جام جهانی است. اعتماد به نفس و انگیزه بسیار بالایی دارم. امیدوارم که در فهرست تیم ملی فوتبال فرانسه قرار گیرم تا نهایت تلاش خود را برای قهرمانی در جام جهانی به کار بگیرم.

به احتمال خیلی زیاد بنزما در فهرست تیم ملی فوتبال فرانسه برای حضور در جام جهانی قرار گیرد. فرانسه بازیکنان بسیار سرشناسی دارد و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی قطر است. این تیم با دیدیه دشان در جام جهانی 2018 به قهرمانی دست پیدا کرد.

انتهای پیام/م

بنزما: اکنون جام‌جهانی را می‌خواهم

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کریم بنزما
وبگردی