تصادف زنجیره ای

تصادف زنجیره‌ای 14 خودرو در تهران

تاریخ انتشار : 12 دی 1400کد مطلب : 34798زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: حادثه تصادف زنجیره ای 14 خودرو سبک و سنگین روی پل ستارخان تهران یک کشته و یک مصدوم داشت.

ایرنا:سید جلال ملکی افزود:ساعت 2:27 بامداد امروز این حادثه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شیخ فضل الله روی پل ستارخان به سامانه 125 اعلام و بی درنگ ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی شامل دو گروه حریق و دو گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند.

افزود:در این حادثه 14 خودرو شامل 9 خودرو سواری، یک دستگاه اتوبوس خالی از مسافر به همراه چهار دستگاه کامیون و کامیونت به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کردند.

وی با بیان اینکه در زمان وقوع این حادثه شاهد بارش شدید باران بودیم، گفت:بیشتر این برخوردها سطحی و بدون مصدومیت خاصی بود اما یک دستگاه خودرو سواری 206 بر اثر برخورد شدید در زیر بدنه یک دستگاه کامیون کمپرسی قرار گرفته بود که آتش نشانان با استفاده از یک جرثقیل سازمانی این کامیون را جابجا کردند و با استفاده از قطعات هیدرولیکی قطعات ویران شده این خودرو سواری را برش داده و موفق شدند راننده این خودرو را خارج کنند.

به گفته ملکی، به دلیل شدت جراحات وارده مرد 35 ساله در این حادثه جان باخت و همچنین راننده کامیون کمپرسی که مردی 60 ساله بود به دلیل مصدومیت تحویل عوامل اورژانس شد.

وی ادامه داد:این حادثه شبیه حادثه چند شب گذشته در بزرگراه شهید ستاری بود که در این حادثه نیز یک خودرو سواری در زیر کامیون کمپرسی قرار گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به شهروندان توصیه کرد در ساعات پایانی شب و به ویژه در هنگام بارندگی با سرعت مطمئنه در مسیرها حرکت کنند.

وی علت این تصادف زنجیره ای را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

انتهای پیام/م

تصادف زنجیره‌ای 14 خودرو در تهران

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : تصادف
وبگردی