تصادف مرگبار

تصادف مرگبار پژو 405 در غرب تهران

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1402کد مطلب : 73004زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پژو 405 با کامیون خاور در غرب تهران خبر داد.

ایسنا:سید جلال ملکی، درباره جزئیات این حادثه گفت:در ساعت 21:54 دوشنبه شب یک مورد حادثه رانندگی در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همدانی، نرسیده به خیابان اردستانی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت:با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری پژو 405 با چهار سرنشین در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان به شدت با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرده و متوقف شده است. شدت این حادثه به حدی بود که کابین خودرو مچاله شده و چهارنفر درون آن محبوس شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد:آتش‌نشانان به سرعت همزمان با ایمن‌سازی محل اقدام به برش قطعات خودرو کرده و چهار سرنشین محبوس درون کابین را خارج کردند که متأسفانه مشخص شد یک خانم 75 ساله به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

ملکی با بیان اینکه سه نفر شامل یک آقا و دو خانم که همگی بین 60 تا 65 سال سن داشتند نیز دچار آسیب دیدگی شده بودند، گفت:این سه مصدوم نیز که آسیب دیدگی شدیدی هم داشتند برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده شدند.

به گفته وی آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و محل را برای بررسی علت وقوع حادثه به عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

انتهای پیام/م

تصادف مرگبار پژو 405 در غرب تهران

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : تصادف
وبگردی