تغییر زندگی
تخلیه تمام انرژی های منفی و ایجاد حس آرامش و موفقیت حتی در برخی موادر پولدار شدن را چینی های باستان با لیمو انجام می دادند ، آنها معتقد بودند کمی نمک و لیمو راهی است برای تغییر زندگی.

با لیمو زندگیتان را تغییر دهید

یکی از ترفندهای چینی ها برای تغییر زندگی از قدیم تا به امروز استفاده از لیمو و خواص آن بوده است . انرژی منفی برای همه مضر است یعنی باید سعی کنیم از انرژی منفی دور باشیم چون روی محیط سلامتی روابط موفقیت تاثیر میگذارد البته برای رسیدن به آرامش و دور کردن انرژی های منفی دستورات مذهبی هم وجود دارد که البته موثرند ، در این بخش از نمناک روش جالبی را با استفاده از نمک و لیمو به شما خواهیم گفت تا تخلیه انرژی های منفی را در منزل و به روش طبیعی انجام دهید.

ترفند جالب تخلیه انرژی منفی و تغییر زندگی با لیمو

نکته باید بدانید مادر این متن در مورد چیزی صحبت می کنیم که برخی افراد آن را می پذیرندو بهترین راه خنثی کردن انرژی منفی لیمو است
تغییر زندگی

قرار دادن لیمو برش زده داخل نمک برای تغییر زندگی و دور کردن انرژی های منفی

لیموخواص زیادی داردکه تنهامربوط به سلامتی و زیبایی نمی شودو برای از بین بردن انرژی های منفی باید از بوی خوب لیمو بهره ببرید این کار بسیار ساده است فقط نیاز به لیموی سبز دارید.
راه های مختلفی برای خنثی کردن انرژی ها وجود دارد
سریع و راحت ترین راه این است که 3 لیمو را در بخش های مختلف منزل قرار دهید و وقتی تغییر رنگ داد آن را تعویض کنید.
همچنین می توانید پوست لیمو را در آب بجوشانید وقتی پوست کوچک تر شود آن را از اب خارج کنید همانطور که در بالا گفته شد لیمودر جذب انرژی های منفی بسیار موثر است.
9 عدد لیمو را بالای یخچال داخل کاسه ای قرار دهید تا انرژی های منفی را در خانه دفع کند.
مقداری لیمو داخل کیف یا کشوی دراور محل کار بگذارید تا بدین وسیله تعادل راحفظ و انرژی های منفی دفع شود.
لیمو را با آب ترکیب و در گوشه های مختلف منزل اسپری کنید یا مقداری از آن را روی میز قرار دهید و در صورت تغییر رنگ آن را عوض کنید.
این روش شگفت انگیز دیگر این است که لیمو را چهار قسمت کنید و داخل بشقاب بگذارید و به آن نمک بپاشید و شب قبل از خواب کنارتان قرار دهید صبح بدون اینکه لمس کنید آرا داخل اشغالی بیاندازید این کاررا3روزپشت سرهم انجام دهید.

به روش چینی ها با لیمو زندگی تان را تغییر دهید

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
وبگردی