تیراندازی

بازداشت به خاطر تیراندازی به خانه بدهکار

تاریخ انتشار : 28 آبان 1400کد مطلب : 67807زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرد شروری که با تیراندازی به سمت منزل شهروندی باعث رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی پلیس شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ حسن کیخا فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر بیان داشت:بیست و یکم مهر ماه سال جاری در پی اعلام یک مورد تیراندازی در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر بررسی موضوع به صورت ویژه دستورکار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود:با حضور مأموران در صحنه و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، سرنشینان 1 دستگاه خودرو پراید از خودرو پیاده و با سلاح کلت کمری به سمت شهروندی تیراندازی و از محل متواری شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد:به منظور دستگیری عاملان این اقدام تحقیقات تخصصی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته هویت متهمان مشخص و عامل اصلی آن طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از محلات شهرستان دستگیر شد.
وی افزود:در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه کلت کمری بکار رفته در تیراندازی به همراه مقادیری مهمات جنگی و مواد مخدر کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در ادامه با اشاره به اینکه انگیزه این فرد اختلافاتی مالی بوده، افزود:متهم 18 ساله پس از انتقال به پلیس شهرستان به بزه انتسابی خود اعتراف کرد وکه در این خصوص پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.
وی بر عزم جدی پلیس در برخورد با هر گونه نا امنی در سطح شهرستان تأکید و از خانواده ها و به خصوص سران طوایف خواست؛ تا جوانان را از عواقب سخت نگهداری، حمل و جابجایی انواع سلاح گرم و سرد آگاه سازند.

انتهای پیام/م

بازداشت به خاطر تیراندازی به خانه بدهکار

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی