تیم ملی بوکس ایران

بازدید سلطانی فر از اردوی تیم ملی بوکس ایران

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68037زمان مطالعه : 3 دقیقه
وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در اردوی تیم ملی بوکس ایران با ورزشکاران صحبت کردند.

پیگیری وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات اردوی تیم ملی بوکس ایران

مرحله هفتم اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران زیر نظر اکبر احدی سرمربی تیم ملی از تاریخ 15 فروردین در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز شد.

مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیری ، رئیس کمیته ملی المپیک به همراه نصرالله سجادی (سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی) و شاهرخ شهنازی (دبیرکل کمیته ملی المپیک) صبح امروز (دوشنبه) به محل تمرینات تیم ملی بوکس رفتند تا از نزدیک در جریان آمادگی بوکسور های کشورمان قرار گیرند.

تمرین مشترک تیم های ملی بزرگسالان و جوانان بوکس در مجموعه ورزشی انقلاب در حال پیگیری است. در جریان بازدید سلطانی فر و صالحی امیری، رئیس فدراسیون بوکس گزارشی از وضعیت ملی پوشان بوکس را به آن ها ارائه و اظهار امیدواری کرد تیم ملی بوکس با کمک و حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در بازی های آسیایی نتایج خوبی کسب کند.

 تیم ملی بوکس ایران

بازدید مسعود سلطانی فر از اردوی تیم ملی بوکس ایران 

درحالی که حسین سوری میانگین سنی بوکسور های تیم ملی را 23 سال اعلام کرده بود، اما اکبر احدی، سرمربی تیم ملی با تصحیح این اظهارات اعلام کرد میانگین سنی نفرات ملی پوش حاضر در اردو 21 سال است.

احدی در گفتگویی خصوصی با سلطانی فر و صالحی امیری انتظاراتش از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را به آن ها ارائه داد.

مهم ترین درخواست احدی از مسئولان ورزش کشورمان افزایش تعداد سهمیه های بوکس در بازی های آسیایی جاکارتا بود که نصرالله سجادی، سرپرست کاروان اعزامی ایران به این رقابت ها به احدی گفت:صورت جلسه این موضوع از سوی فدراسیون انجام شده است و اقدام های لازم صورت می گیرد.

 تیم ملی بوکس ایران

حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی بوکس ایران 

سلطانی فر:توصیه من به رئیس بوکس تغییر نسل است

وزیر ورزش در این بازدید گفت:بوکس ایران حیات دوباره ای پیدا کرده و هدف ما این است هم در بازیهای آسیایی و هم المپیک آینده بوکس ایران نتیجه مناسبی بگیرد. توصیه من به رییس جدید تغییر نسل است.

سلطانی فر در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی بوکس ایران گفت:با تعدادی جوان باانگیزه، با قدرت و با غیرت مواجه شدیم. بوکس مثل خیلی از رشته های دیگر حیات و حرکت جدیدی را آغاز کرده و همه مصمم هستند مشکلات را برطرف کنند. تغییر و تحولات در فدراسیون بوکس نتیجه بخش بوده و حرکت های خوب و آینده نگرانه انجام شده است. حمایت و پشتیبانی کاملی هم از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک انجام می شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود:استعدادها و ظرفیت های بوکس در کشور وجود دارند و یکی از کارهای ما هم استعدادیابی است که این مهم صورت می گیرد.

مسعود سلطانی فر

 توصیه وزیر ورزش به رئیس جدید بوکس 

سلطانی فر در ادامه با اشاره به بازی های آسیایی اظهار داشت:ستاد عالی باریهای آسیایی از یک سال پیش تشکیل شده چرا که اعتقاد داریم با برنامه ویزی دقیق می توانیم حضور آبرومندانه در رویدادهای مهم داشته باشیم. امیدوارم در جاکارتا نتیجه خوب بگیریم و با این حرکت خوب و با برنامه حماسه بزرگی را خلق کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد تا بوکس در جاکارتا بدرخشد:به بوکس خیلی امیدوارم و انتظار داریم با تمام توان بجنگند و از حریم ورزش ایران دفاع کنند و با عزم و اراده افتخارآفرینی نمایند.

بازدید سلطانی فر از اردوی تیم ملی بوکس ایران

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / فارس / ر
برچسب : بوکس
وبگردی