جاده هراز و چالوس

جاده هراز و چالوس امروز یکطرفه می شود

تاریخ انتشار : 19 تیر 1401کد مطلب : 260زمان مطالعه : 2 دقیقه
رییس پلیس راه مازندران: محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید قربان امروز در جاده‌های استان اعمال می‌شود.

خبرگزاری صدا و سیما:رئیس پلیس راه مازندران گفت:ممنوعیت تردد موتور سیکلت که از ساعت 12 روز چهارشنبه هفته قبل آغاز شده است تا ساعت 6 صبح فردا دوشنبه 20 تیرماه از جاده‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ادامه دارد.

سرهنگ جهان تاب افزود:در این مدت تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

اعمال تردد خودرو‌ها در جاده کندوان

او گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز و فردا از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

اعمال تردد خودرو‌ها در جاده هراز

سرهنگ جهان تاب افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

او تاکید کرد:درصورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محور‌های چالوس و هراز اعمال می‌شود.

اعمال محدودیت ترافیکی وسایل نقلیه سنگین در جاده‌های مازندران

سرهنگ جهان تاب گفت:تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کندوان محدوده کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود:تردد همه تریلر‌ها در جاده هرازکماکان ممنوع است.

او گفت:تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و فردا از جاده هراز ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود:تردد همه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز یکشنبه 19 تیرماه از جاده تهران – سوادکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان را دارند، خواست:ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

انتهای پیام/م

جاده هراز و چالوس امروز یکطرفه می شود

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی