حمام زیبا
برای داشتن حمام زیبا و مدرن رعایت نکاتی همچون انتخاب رنگ، نورپردازی و تزیینات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر اصولی انتخاب شوند حمام ایده آلی خواهید داشت.

ترفندهای داشتن حمام زیبا

حمام جزو مهمترین فضاها در دکوراسیون منزل محسوب میشود که میتواند باعث آرامش اعصاب شود اما برخی از افراد حمام را فقط جایی برای شستشو میدانند و به طراحی دکوراسیون آن زیاد اهمیت نمیدهند. امروز در این بخش از دنیای مد نمناک نکاتی درباره طراحی دکوراسیون حمام به شما میگوییم که به شما کمک میکنند تا بتوانید حمامی زیبا و بهداشتی برای خود دکوراسیون کنید.

در انتخاب رنگ حمام دقت کنید

هر رنگی برای دکوراسیون حمام مناسب نیست از جمله رنگ های سرد همچون سبز و آبی زیرا باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری های مفصلی میشوند. رنگ های گرم و روشن مانند کرمی، شیری، شکلاتی برای حمام توصیه میشوند.

طراحی حمامهای کوچک

دکوراسیون حمام زیبا و مدرن

نورپردازی حمام مهمترین نکته است

نورپردازی در حمام مانند سایر قسمت های خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، روشنایی در حمام حرف اول را میزند پس سعی کنید یک پنجره کوچک و لوازم روشنایی متعددی در دکوراسیون حمام استفاده کنید.

گل و گلدان در حمام

گل ها و گیاهان زینتی در اندازه های مختلف فضای زیبایی به حمام میبخشند امروزه انواع مدل گلدان های طبیعی و مصنوعی مخصوص استفاده در دکوراسیون حمام و سرویس های بهداشتی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن ها حمام زیبایی داشته باشید.

کفپوش حمام

ایده های تزیین دکوراسیون حمام

چه کفپوشی مناسب است؟

از بین تمام کفپوش ها بهترین کفپوش برای حمام کفپوش های سرامیکی هستند زیرا به راحتی قابل شستشو هستند و عمر بیشتری نسبت به سایر کفپوش ها دارند.

پرده حمام

اگر پرده حمام تان قدیمی و کهنه شده میتوانید با عوض کردن آن یک تغییر بزرگ در دکوراسیون حمام ایجاد کنید، پرده های ضد آب بهترین گزینه هستند و باعث زیباتر شدن حمام میشوند.

حمام مدرن

نکات انتخاب پرده حمام 

 

برای زیباتر شدن دکوراسیون حمام چه باید کرد؟ + عکس

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی