خسته از زندگی
ما خودمان باعث می شویم که زندگی مان خسته کننده شود و با عقاید اشتباه و سرزنش خود زندگی را سخت تر می کنیم و برای آینده برنامه ریزی نمی کنیم.

نکاتی برای فرار از زندگی خسته کننده و حالت خسته از زندگی

زندگیخسته اغلب ما این حس را تجربه کرده ایم که گاهی زندگی برایمان کسالت آور و خسته کننده می شود. در این مواقع همواره دنبال راهی برای رهایی از این زندگی خسته کننده می گردیم تا زندگیمان را از کسالت در آوریم زیرا داشتن یک زندگی خسته کننده موجب بیماری های روانی و روحی می شود و هزار و یک مشکل را برایمان به وجود می آورد.

برای خلاص شدن از یک زندگی خسته کننده، این بخش نمناک 5 گام برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید از یک زندگی خسته کننده رهایی یابید و به سمت یک زندگی هیجان انگیز حرکت کنید.

زندگی حق من است

از زندگی خسته شده ام چه کنم؟

خلاص شدن از زندگی خسته کننده با این راهکارها

برنامه منظم داشته باشید

یک برنامه منظم برای خواب، معاشرت و کارتان تنظیم کنید زیرا ایجاد این ریتم منظم روزانه سبب می شود روحیه و انرژیتان تعدیل شود و از زندگی خسته کننده نجات یابید.

از راهکارهای آرامش بخش استفاده کنید

افرادی که از زندگی خسته و کلافه اند، در مرحله واکنش "جنگ یا گریز” به سر می برند پس لازم است برنامه ای تهیه کنند که با آن بتوانند سیستم عصبی خود را آرام کنند مانند بالا زدن آستین و دست زدن به بازوها(اکسی توسین آزاد می کند)، لمس کردن لب ها با یک یا دو انگشت و یا مالش دست ها.

ماساژ آرامش دهنده

راه خلاصی از زندگی خسته کننده و یکنواخت

ترفند های فرار از زندگی خسته کننه و یکنواخت

با چالش های جدید مواجه شوید

با ترس هایتان مواجه شوید اینکار بسیار احساس خوبی به شما خواهد داد.هرچقدرکه از چیزی بترسید، روبرو شدن با آن حس بهتری برایتان خواهد داشت و زندگی کسالت بارتان را با اتفاق های جدید روبرو خواهد کرد.

اسیر دام « باید سخت تر کار کنم » نشوید

هیچ گاه برای حل مشکلات و خستگی هایتان به خود نگویید که با تلاش بیشتر می توانستم به آن پایان بدهم زیرا تلاش بیشتر سبب می شود شما راه های دیگر را نادیده بگیرید و فقط آن را با اراده خود حل کنید.

زندگی پوچ و بی هدف

خسته از زندگی  به خاطر عقاید اشتباه

زیاد فکر نکنید

برای رهایی از مشکلات زندگی خسته کننده تان بیش از حد فکر نکنید زیرا فکر کردن بیش از اندازه باعث می شود روحیه تان افسرده شود و با این روحیه افسرده دیگر نمی توانید راه حل مفید مشکل خود را بیابید بنابراین یک وقفه کوچک بین فکر کردنتان ایجاد کنید این وقفه می تواند ، فعالیت هایی مثل ملاقات دوستان، یا بعضی تمرینات مدیتیشن برای تقویت تمرکزباشد.

ایجاد وقفه در فکر کردن درمورد مشکلاتتان می تواند اوضاع روحی شما را بهتر سازد تا بتوانید راه حل مناسبی برای مشکلات خود پیداکنید.

خستگی از زندگانی

تفکرات زیاد باعث افسردگی و خسته شدن از زندگی

از زندگی خسته کننده چگونه خلاص شوم؟

اسیر دام « اعتقاد به دنیای عادل » نشوید

افرادی که به دنیای عادل اعتقاد دارند در واقع دچار نوعی تعصب شناختی اند و می پندارند اگر برایشان مشکلی به وجود آمده حتما مستحق آن مشکلند و انسان بی ارزشی هستند که باید عذاب بکشند.

باید بدانید چنین اعتقادی درست نیست زیرا همه ما در زندگی تصمیمات غلطی می گیریم که برخی از آن ها دارای عواقب کم و برخی دیگر عواقب زیادی دارند ، این اعتقاد زندگی را به سمت زندگی خسته کننده سوق می دهد و افرادی که درگیر آنند دوست ندارند از این نوع زندگی رهایی یابند زیرا می پندارند مستحق این نوع زندگی هستند.

زندگی بیهوده

از زندگی خسته کننده تان رها شوید 

بهترین تلاشتان را کنید

انعطاف پذیر باشید و هر تلاشی که از دستتان با توجه به شرایطتان بر می آید برای زندگی خود انجام دهید و هیچ گاه فرصت ها را از دست ندهید.

 

روش های کابردی برای کسانی که خسته از زندگی هستند

2.5549
این مطلب مفید بود ؟279270
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/آ
وبگردی