اتاق ناهارخوری
اگر منزل شما هم فضایی مجزا برای ناهارخوری ندارد میتوانید با این ایده ها در فضاهای بی استفاده خانه یک اتاق ناهارخوری زیبا بسازید.

ساخت اتاق ناهارخوری با فضاهای پرت و بیخود

اتاق غذاخوری، مکانی است که همه اعضای خانواده دست کم یک بار در روز دور یکدیگر جمع می شوند. پس چه بهتر که آن را به محفلی گرم و فضایی دوست داشتنی تبدیل کنیم.

اتاق ناهارخوری یکی از ضروری ترین قمست های هر خانه ایست. اما ممکن است در خانه ای که شما خریداری می کنید فضایی به عنوان ناهارخوری درنظر نگرفته شده باشد. شما می توانید از ایده های زیر الگوبرداری کرده و از فضاهای بلا استفاده یک فضای ناهارخوری گرم ایجاد کنید.

اتاق ناهارخوری دنج به سبک رتروی تمثیلی Retro reimagined
نکته مهم در دکوراسیون خانه های امروزی این است که معماران باید در هنگام کار کردن با یک فضای کوچک، خلاقیت بیشتری خرج دهند. همانند طراحی این اتاق ناهارخوری زیبا. این فضا در اتاق ناهار خوری، آشپزخانه و اتاق نشیمن فوق العاده عالی دیده می شود، نکته دیگر این است که اتاق ناهارخوری باید با دکوراسیون بقیه خانه تناسب داشته باشد،ذبه همین دلیل برای این اتاق ناهارخوری از کابینت و میزهایی با چوب بلوط آمریکایی که تناسب بسیاری با کابینت های آشپزخانه دارد استفاده شده است.

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری در فضاهای بی استفادهاتاق ناهارخوری به سبک آمریکایی
صاحبان این خانه در آدلاید استرالیا دوباره این خانه را بازسازی کردند و از این قسمت به عنوان یک اتاق ناهارخوری و یا برای نوشیدن یک چای عصرانه با دوستان خود استفاده می کنند.
این اتاق ناهارخوری دنج و گوشه ای که به سبک رستوران های کوچک طراحی شده است ( وجود صندلی های هلالی شکل با یک میز بیضی ) باعث می شود تا از این فضا به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. به دلیل کوچک بودن فضا یکی از بهترین رنگها، رنگ آبی کمرنگ است. برای کف پوش این اتاق ناهارخوری از یک خط سیاه استفاده شده است که آشپزخانه و کنج ناهارخوری را از هم جدا می کند.

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری در فضاهای کوچکاتاق ناهارخوری ساحلی
فضای راهروی کنار اتاق های تان می تواند یک ناهارخوری تابستانی شود. یکی از بهترین ایده ها برای داشتن یک اتاق ناهارخوری در روزهای گرم تابستان، یک اتاق ناهارخوری ساحلی است. برای میز از یک میز سفید رنگ بیضی و برای صندلی هم از صندلی های حصیری کنار ساحلی استفاده کنید.برای داشتن حس ساحلی بهتر است از رنگ های آبی و سفید استفاده کنید.

اتاق ناهارخوری

اتاق ناهارخوری در فضاهای پرت و بیخود خانهاتاق ناهارخوری با رنگ های شاد و نیویورکی
اگر شما هم عاشق رنگ های شاد و تند برای اتاق ناهارخوری تان هستید ترکیب نارنجی و سفید بهترین ترکیب رنگی است. یک نیمکت رویه دوزی شده با مخمل سفید با رنگ خنثایی که دارد باعث درخشندگی دیگر عناصر داخل خانه می شود. نورپردازی دراماتیک روی دیوار جلوه خاصی به دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان می بخشد. این اتاق ناهارخوری هم در فضای پرت راهروی ورودی خانه قرار گرفته است.

اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهارخوری اتاق ناهارخوری به سبک مدرن قرون وسطایی
ترکیب صندلی های قرون وسطایی با نیمکت های مدرن می توانید گوشه خانه تان را به یک ناهارخوری زیبا و دلنشین تبدیل کند. برای سه طرف از نیمکت و برای یک طرف از صندلی های مدل قدیمی استفاده کنید.اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهارخوری در فضاهای بی استفاده


ایجاد اتاق ناهارخوری در یک راهرو بدون استفاده
این قسمت از نهارخوری به صورت یک راهرو منتهی به درهای خروجی می باشد و باعث شده است تا این قسمت از غیر قابل استفاده بودن خارج شود. استفاده از یک نیمکت بهترین ایده برای استفاده بهینه از فضاهای موجود در این راهرو است. برای تزیین دیوار ناهارخوری می توانید از یک اثر هنری و نورپردازی ملایم استفاده کنید.

اتاق ناهارخوری

طراحی اتاق ناهارخوری در راهرو

ایجاد اتاق ناهارخوری در فضاهای بی استفاده خانه

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از سیمرغ -/ح
وبگردی