دکوراسیون رنگ سال
استفاده از رنگ سال 2019 (مرجانی زنده) در دکوراسیون منزل میتواند خانه ای شاد و پرانرژی برایتان به ارمغان بیاورد زیرا این رنگ نماد شادی و خوش بینی است.

رنگ سال 2019 در دکوراسیون منزل

بسیاری از افرادی که به مد و فشن علاقه دارند ماه هاست که منتظر اعلام رنگ سال 2019 هستند تا بتوانند از آن رنگ در تیپ ، استایل و دکوراسیون منزل شان استفاده کنند. چند روزی است که موسسه پنتون رنگ سال 2019 را معرفی کرده است که رنگ جذابی هم هست، رنگ مرجانی زنده رنگی است که موسسه پنتون به عنوان رنگ سال 2019 معرفی کرده است.

رنگ سال 98

رنگ سال 2019 چیست؟

رنگ مرجانی زنده را میتوان جزو طیف های رنگ نارنجی دانست که که به مقدار بسیار کم ته رنگ طلایی در خود دارد که میتوان گفت گرما را منعکس میکند. طبق گفته های موسسه پنتون، رنگ سال 2019 نماد شادی و خوش بینی است و میتوان آن را عاملی برای ایجاد گرما و صمیمیت بیشتر بین افراد دانست. استفاده از رنگ مرجانی در دکوراسیون منزل میتواند خانه ای شاد و پر از انرژی مثبت به شما ببخشد پس حتما از رنگ سال 2019 در دکوراسیون و دیزاین منزل تان استفاده کنید.

رنگ مرجانی حتی اگر خیلی کم در دکوراسیون استفاده شود میتواند با قدرت خودنمایی و جلب توجه می کند زیرا رنگی جذاب است. رنگ مرجانی تاثیر زیادی بر دکوراسیون می گذارد و باعث میشود خانه تان از حالت خسته کنندگی دربیاید.

دکوراسیون منزل سال 98

استفاده از رنگ سال 2019 در دکوراسیون

رنگ مرجانی زنده در کنار رنگ های سرد و خنثی مانند سفید، طوسی و آبی معجزه میکند و احساس گرمابخش و خوشایندی ایجاد میکند. اگر از رنگ مرجانی در کنار رنگ های تیره استفاده کنید جذابیت بصری قدرتمندی در دکوراسیون منزل به وجود می آورد.

مرجانی رنگی است که می توانید آن را با انواع رنگ ها هماهنگ و ست کنید. اگر اهل ریسک هستید پیشنهاد ما به شما این است که یکی از دیوار های منزل تان را به رنگ مرجانی درآورید با این کار خانه ای مد روز و منحصر به فرد خواهید داشت.

دکوراسیون رنگ سال

طراحی دکوراسیون منزلی به رنگ سال

رنگ مرجانی برای تمام فصل های سال مخصوصا فصل پاییز که هوا روبه سردی میرود مناسب است و با رنگ هایی مانند خرمالویی، قهوه ای یا نارنجی ترکیب مناسبی برای دکوراسیون منزل ایجاد میکند.

رنگ دکوراسیون سال 2019

رنگ دکوراسیون سال 2019 

 

استفاده از رنگ سال 2019 در دکوراسیون داخلی + ایده های مدرن

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی