رضا صادقی

رضا صادقی برای اولین بار لباس سفید می پوشد!

تاریخ انتشار : 4 آذر 1396کد مطلب : 60265زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز گذشته برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور با حضور رضا صادقی روی آنتن رفت و قول جالب سلطان مشکی پوش کشورمان در این برنامه یکی از بخش های جذاب این گفتگو بود.

قول جالب رضا صادقی در برنامه من و شما

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز گذشته دو مهمان ویژه داشت. یکی از مهمانان از اهالی دنیای موسیقی بود و دیگری از بازیگران مطرح کشورمان که سالها است در دنیای هنر حضوری موثر را تجربه میکند.

رضا صادقی خواننده مشکی پوش کشورمان و گوهر خیراندیش دو مهمان آرش ظلی پور در برنامه رو گذشته من و شما بودند. گفتگوی مجری جوان برنامه با رضا صادقی یکی از جذاب ترین بخش های برنامه روز گذشته بود و قولی که سلطان مشکی پوش در این برنامه داد به جذابیت این گفتگو افزود.

رضا صادقی برای اولین بار لباس مشکی را از تن در می آورد

در بخشی از گفتگوی روز گذشته آرش ظلی پور و رضا صادقی ، مجری جوان برنامه از خواننده پاپ کشورمان پرسید چه اتفاقی ممکن است بیوفتد که شما لباس مشکی را از تن دربیاورید؟ رضا صادقی بدون تردید گفت :من فکر میکنم شاید دوبار این اتفاق بیوفتد ، روز عروسی دخترانم تیارا و ویانا که امیدوارم تا آن روز بتوانم آنها را راضی کنم که این خواسته را از من نداشته باشند ولی اگر بخواهند با کمال میل این کار را میکنم.

رضا صادقی

رضا صادقی در برنامه من و شما

آرش ظلی پور از این صحبت رضا صادقی استفاده کرد و گفت :من پیراهن مشکی که الان به تن دارید به قیمت ده میلیون تومان از شما میخرم و آن ده میلیون را مستقیم برای مردم زلزله زده کرمانشاه می فرستیم.

رضا صادقی که انتظار چنین پیشنهادی را نداشت غافلگیر شد و با اندکی تردید و سکوت گفت :همیشه ما گفتیم که مردممان را دوست داریم اما باید این دوست داشتن را ثابت کنیم. من رنگ پیراهنم را اگر قرار است این 10 میلیون برای مردم کرمانشاه فرستاده شود حاضرم تغییر بدهم و من برای مردم کشورم حاضرم هرکاری انجام بدهم.

قول جالب رضا صادقی آرش ظلی پور را هم شوکه کرد و قرار شد که این تعویض لباس امروز در منزل رضا صادقی صورت بگیرد.

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده پاپ کشورمان

رضا صادقی بعد از این برنامه با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :برای مردمی که همیشه حامی و همراهم بودن همه وجودم و تقدیم میکنم ، مشکی یک باوره نه فقط یک پیراهن ...

رضا صادقی برای اولین بار لباس سفید می پوشد!

513
این مطلب مفید بود ؟130
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : رضا صادقی
وبگردی