سریال های جدید تلویزیون
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی سریال های جدید تلویزیون در پاییز و زمستان 98 می پردازیم.

معرفی سریال های جدید تلویزیون

موج تازه ای از سریال های جدید برای نیمه دوم پاییز و زمستان 98 در شبکه های مختلف سیما در راه است.

سریال یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون است و استقبال مردم از آن، فیلمسازان را مجاب میکند تا سریال های جدیدی را برای تلویزیون بسازند. شبکه های مختلف سیما در نیمه دوم پاییز و زمستان 98 با سریال هایی جدید مهمان خانه های مخاطبان میشوند.

سریال های جدید تلویزیون همزمان با اتمام پخش سریال های درحال پخش روی آنتن میروند و به همین بهانه به معرفی این سریال های جدید در شبکه های مختلف سیما می پردازیم.

با سریال های جدید تلویزیون آشنا شوید

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را با سریال های جدید تلویزیون در شبکه های یک ، دو و سه سیما بیشتر آشنا کنیم.

سریال پناه آخر و محکومین 2 در شبکه یک

شبکه یک سیما بعد از اتمام سریال ترور خاموش از شنبه 27 مهرماه پخش سریال پناه آخر به کارگردانی صادق یاری و تهیه کنندگی داوود شاه بابایی را آغاز میکند.

عباس غزالی و بیژن امکانیان

پخش سریال پناه آخر با بازی عباس غزالی و بیژن امکانیان

مینی سریال 10 قسمتی پناه آخر به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر با بازی بازیگرانی چون بیژن امکانیان، کاوه خداشناس، عباس غزالی، افسر اسدی، امین زندگانی، حدیث میرامینی، سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه روی آنتن میرود.

بیژن امکانیان و امین زندگانی

بیژن امکانیان و امین زندگانی در سریال پناه آخر

پناه آخر روایتی از اختلاف میان دو برادر است که باعث مهاجرت یکی از آنها از ایران میشود و با بازگشت پسر برادر مهاجرت کرده برای کشف حقیقت عاشورایی شکل میگیرد و انتخاب میان حقیقت و منفعت فردی روزهای سختی را برای این خانواده رقم میزند.

کمند امیرسلیمانی

بازی کمند امیرسلیمانی در سریال محکومین 2

بعد از اتمام پخش سریال پناه آخر به احتمال زیاد محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی بهروز مفید روی آنتن این شبکه خواهد رفت. محکومین 2 داستانی درباره مجازات جایگزین است و معضلات جامعه مانند اعتیاد و طلاق را در 35 اپیزود با حضور بازیگران زیادی به تصویر میکشد.

سریال از سرنوشت در شبکه دو

سریال از سرنوشت در سه فصل به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا خردمند و علیرضا بذرافشان سریال جدید شبکه دو سیما است که به زودی روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

کیسان دیباج و دارا حیایی

بازی کیسان دیباج و دارا حیایی در سریال از سرنوشت

از سرنوشت در 50 قسمت مقابل دوربین میرود که فصل اول و سوم آن را سیدمحمدرضا خردمندان کارگردانی کرده و علیرضا بذرافشان کارگردانی فصل دوم این سریال را برعهده داشت.

این سریال داستان دو کودک که در پرورشگاه زندگی میکنند را به تصویر میکشد و قصه را تا دوران نوجوانی و جوانی آنها و فراز و نشیب های زندگی شان ادامه میدهد.

فاطیما بهارمست

بازی فاطیما بهارمست در سریال از سرنوشت

مجید واشقانی ، دارا حیایی، کیسان دیباج ،فریبا نادری ، لیلا بلوکات ،حسین پاکدل، حبیب دهقان نسب، مائده طهماسبی، کامران تفتی، مهدی صبایی، علیرضا استادی، مریم کاظمی، علیرضا آرا، بهزاد داوری، سارا والیانی،فاطیما بهارمست، شبنم فرشادجو ،مرضیه موسوی، امیررضا فرامرزی، راستین عزیزپور و ... بازیگران سریال از سرنوشت را تشکیل میدهند.

سریال گیله وا و فوق لیسانسه ها در شبکه سه

شبکه سه سیما در ماه های پایانی سال دو سریال را آماده پخش دارد. سریال گیله وا به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه کنندگی امیر بنان سریال جدیدی است که تابحال چندین بار زمان پخش آن اعلام شد اما هرگز به پخش نرسید و به نظر میرسد قرار است جایگزین سریال ستایش در این شبکه شود.

ستاره اسکندری

بازی ستاره اسکندری در سریال گیله وا

گیله وا روایتی از زندگی مردم شهرهای شمال کشور در سال 1297 و سبک زندگی آنها را در بستری عاشقانه و اجتماعی به تصویر میکشد.

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق در سریال گیله وا

حمیدرضاپگاه، ستاره اسکندری، امیرحسین صدیق، بهروز شعیبی، مهدی زمین پرداز، امیر حسین هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی

پخش سریال فوق لیسانسه ها با هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی

سریال بعدی شبکه سه بعد از اتمام ستایش و گیله وا سریال فوق لیسانسه ها است که به نظر میرسد انتظار مخاطبان برای پخش این سریال بیش از سایرین است. فوق لیسانسه ها سریالی به کارگردانی سروش صحت است که با پشت سر گذاشتن دو فصل موفق به سومین فصل خود رسید.

هوتن شکیبا و عزت الله مهرآوران

بازی هوتن شکیبا و عزت الله مهرآوران در سریال فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران، آتنه فقیه نصیری بازیگران فصل قبلی این سریال بودند که در فصل جدید هم ( به جز بهنام تشکر) در کنار بازیگران جدید حضور دارند.

سریال های جدید تلویزیون پاییز و زمستان 98 در شبکه های مختلف سیما

3.422
این مطلب مفید بود ؟157
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی