سقوط کارگر از ساختمان

مصدومیت شدید کارگر جوان پس از سقوط از طبقه 4 ساختمان

تاریخ انتشار : 21 تیر 1398کد مطلب : 3325زمان مطالعه : 1 دقیقه
سقوط کارگر جوان از طبقه چهارم یک ساختمان در حال ساخت منجر به مصدومیت شدید وی شد.

علت سقوط کارگر از طبقه 4 ساختمان

ایسنا:صبح امروز یک کارگر هنگام کار در یک پروژه ساختمانی از ارتفاع 12 متری سقوط کرد. 

حوالی ساعت 10:35 صبح امروز حادثه سقوط یک کارگر از ارتفاع به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 3 و گروه نجات یک را به محل حادثه واقع در خیابان هفده شهریور، خیابان آبشار، کوچه محمدی بیگ اعزام کرد.

با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که کارگری حدوداً 25 ساله در حال کار در یک ساختمان در حال ساخت بوده که ناگهان در ارتفاع 12 متری در طبقه چهارم به طبقه سوم سقوط کرده و در وضعیت ناایمنی گرفتار شده است که بلافاصله اقدامات لازم برای پایین آوردن این کارگر انجام شد و عوامل آتش نشانی با فیکس کردن کارگر که از چند ناحیه دچار آسیب و شکستگی شده بود در برانکارد مخصوص او را به سطح زمین منتقل کردند.

با انتقال کارگر آسیب دیده به سطح زمین، این فرد در اختیار عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه قرار گرفت و پس از دریافت خدمات درمانی اضطراری برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.

آتش نشانی تهران با تأیید این خبر اعلام کرد که علت قطعی وقوع حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است اما گمانه زنی های اولیه حاکی از آن است که بی احتیاطی کارگر درحین کار منجر به وقوع این حادثه شده است.

انتهای پیام/م

مصدومیت شدید کارگر جوان پس از سقوط از طبقه 4 ساختمان

12
این مطلب مفید بود ؟02
وبگردی