فروشگاه اینترنتی
تا همین چند سال پیش، کسی باورش نمی شد، در خانه و روی تخت هم می تواند کسب درآمد کند. کسب و کارها جوری بود که معمولا ناچار بودیم چند ساعت را بیرون خانه بگذرانیم.

 تا همین چند سال پیش، کسی باورش نمی شد، در خانه و روی تخت هم می تواند کسب درآمد کند. کسب و کارها جوری بود که معمولا ناچار بودیم چند ساعت را بیرون خانه بگذرانیم. می گفتند اگر می خواهی درآمد بیشتری داشته باشی، باید سخت تر کار کنی، زمان بیشتری صرف کنی یا حتی بیشتر عرق بریزی!

یا مثلا می گفتند، برای راه اندازی یک کسب و کار باید سرمایه زیادی داشته باشی. چیزی که خیلی از افراد آن را نداشتند؛ پس فکر پولدار شدن را از ذهنشان بیرون می کردند. راه دیگری برای آن نمی دیدند؛ یا اگر بود هم معمولا خیلی دشوار بود.

الان وضع فرق کرده است؛ یعنی هم در منزل می توانید درآمد خوبی داشته باشید، هم بدون سرمایه می توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید. امروز ماهیت و نوع کسب و کارها مثل گذشته نیست. پول و درآمد بیشتر در کار کردن بیشتر و سخت تر نیست. الان روش هایی وجود دارد، که می توانید با انجام کار راحت تر، چند برابر آن درآمد را داشته باشید. تازه علاوه بر آن، به سرمایه زیادی هم نیاز ندارید.

کسب درآمد در خانه و بدون سرمایه؟!

کسب درآمد در خانه، موضوعی است که همیشه خواسته و دغدغه بعضی از افراد بوده است. هر چند همیشه وجود داشته است (مثلا تولید صنایع دستی در منزل)؛ اما درآمد زیادی برایشان نداشته است. چون ناچار بودند، محصول خود را با قیمتی بسیار کمتر از بازار بفروشند. 

نتیجه این می شد که با صرف زمان و انرژی زیاد، درآمد خوبی هم نداشتند و سود اصلی به فروشنده نهایی می رسید. تنها در صورتی درآمد خوبی کسب می کرد که خودش فروشنده اصلی باشد. مثلا اگر این شخص خودش صاحب یک فروشگاه اینترنتی بود. 

شاید آن زمان امکان ساخت یک فروشگاه آنلاین وجود نداشت؛ اما الان که دیگر شرایطش مهیاست. یعنی حتی شما هم به راحتی می توانید با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، منبع درآمد خوبی برای خود دست و پا کنید؛ حتی اگر به هر دلیلی بخواهید در خانه بمانید. 

به شما حق می دهیم از شروع کردن بترسید. چون احتمالا تاکنون تجربه این کار را نداشته اید. کمی فکر کنید... قبل از شروع کسب و کارتان در منزل هم همین احساس را نداشتید؟! ولی شروع کردید، انجام دادید و نتیجه هم گرفتید.

پس یکبار دیگر بدون نگرانی، صفر تا صد کسب و کارتان را خودتان به عهده بگیرید. ما نیز می خواهیم، روشی را به شما آموزش دهیم که به ساده‎ترین شکل می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای خود داشته باشید. بدون صرف زمان و هزینه زیاد! پس با ما همراه باشید.

4 قدم تا ساخت فروشگاه اینترنتی

اگر می خواستید یک مغازه در گوشه ای از محله بزنید، چقدر از زمان تان را می گرفت؟! یک ماه، دو ماه؛ چقدر؟ اصلا بگذارید یک حساب سرانگشتی از آن داشته باشیم؛

پیدا کردن یک مکان برای اجاره:حداقل یک تا دو هفته

انجام کارهای قانونی خرید یا اجاره:3 روز 

خرید دکور و وسایل مورد نیاز مغازه:یک هفته

دکوراسیون و گذاشتن محصولات در ویترین:یک هفته

همۀ این ها حداقل یک ماه از زمان شما را می گیرد؛ تازه اگر تنها نباشید و شخص دیگری هم کمک تان کند. 

پس به جای صرف این همه زمان و البته هزینه، روشی را انتخاب می کند که در کوتاه‎ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه شما را صاحب یک فروشگاه کند. ساخت فروشگاه اینترنتی با کمک فروشگاه ساز، بهترین گزینه ای است که شما را به نتیجه خوبی می رساند.  

شاید می پرسید فروشگاه ساز دیگر چیست؟

فروشگاه ساز، سیستمی است که از قبل توسط افراد کدنویسی شده و با کمک آن، به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت تان را ایجاد، ویرایش و مدیریت کنید.

پس طراحی سایت بدون کدنویسی یک مزیت مهم برای فروشگاه سازهاست. 

خب حالا ببینیم، مراحل ساخت سایت فروشگاهی با کمک فروشگاه ساز چگونه است؟

  • در ابتدا، یک سایت با مشخصات فردی (معمولا اسم و ایمیل) ایجاد می کنید. 
  • برای اینکه سایت خود ظاهر زیبایی پیدا کند، یک قالب دلخواه برای آن انتخاب می کنید و هر جا نیاز بود، ویرایش می کنید.
  • هر چه محصول و محتوا دارید، در آند جا می دهید؛ خودتان هم به راحتی می توانید از پس آن بربیایید.

سایت شما الان آماده است؛ خب حالا برای اینکه در نتایج گوگل بالا بیاید، باید روش های دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید تا سایت تان جایگاه خوبی پیدا کند و شناخته شود. راستی یک قدم را جا انداختیم؛ اولین قدم و پیش از همۀ این ها! و آن انتخاب یک سرویس فروشگاه ساز است. اینکه اصلا فروشگاه مان را باید کجا برپا کنیم؟!

فروشگاه ساز پرتال یکی از سرویس های حرفه ای است، که می توانید به همین راحتی فروشگاه تان را روی آن ایجاد کنید. اگر هنوز خوب موضوع را درک نکرده اید؛ راهنمای ایجاد فروشگاه اینترنتی مسیر را کامل و با جزییات بیشتر، به شما نشان می دهد.

اگر در اینستاگرام فروش داشته باشم، کافی نیست؟

زدن فروشگاه در اینستاگرام یا داشتن آنلاین شاپ، قطعا گزینه خوبی برای کسب درآمد است. خب حالا سؤالی که پیش می آید این است که اگر اینستاگرام برای فروش خوب است، پس چرا سایت فروشگاهی راه بیندازم؟ 

کاملا درست است؛ اما تنها با این فرضیات:

  • اینستاگرام، همیشه همین قدر محبوب بماند و شبکه اجتماعی دیگری در آینده جایگزین آن نشود؛
  • مطمئن باشید که هیچ وقت قرار نیست فیلتر شود؛
  • همۀ مشتریان احتمالی شما در این شبکه اجتماعی حضور دارند؛

اگر همۀ این موارد را با تضمین می کنید که بدون شک، بجز اینستاگرام به گزینه دیگری فکر نکنید. اما اگر حتی یکی از این موارد، کمی شما را دچار اضطراب می کند، به فکر محکم کردن پایه های کسب و کار فروش خود باشید. چگونه؟

با راه اندازی یک سایت فروشگاهی، که راجع به آن صحبت کردیم، خیلی راحت می توانید در هر شرایطی فروش داشته باشید و مهم تر اینکه آن را افزایش دهید.

ساخت فروشگاه اینترنتی راهی برای کسب درآمد در خانه

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی