فلور نظری
فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون درباره دردسرهای شهرت بازیگری بیان داشت برخی افراد با موبایل خود از بازیگران عکس گرفته و سوء استفاده میکنند.

این روزها شاهد گسترش عکسهای بازیگران و چهره های مشهور در مکانهای مختلف هستیم که خیلی از این عکسها ناخواسته و توسط افراد سود جو گرفته میشوند، در ادامهانتقاد فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون را در همین زمینه میخوانید.

فلور نظری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت:برخی افراد با گوشی موبایل از ما عکس هایی می گیرند و از آن سوء استفاده های مختلف می کنند و متاسفانه قانون متقنی هم برای برخورد با آن ها وجود ندارد.

فلور نظری در خصوص شهرت به عنوان یک دغدغه برای بازیگران گفت:من از ابتدا به فکر شهرت نبودم، حدود 6 سال تئاتر بازی کردم که نامم ناشناخته بود. بیزارم که مورد توجه قرار بگیرم و دوست دارم بهترین باشم.
 
فلور نظری
 
وی در خصوص روی آوردن برخی افراد به بازیگری با وجود دردسرهای موجود در آن عنوان کرد:برخی افراد به دلیل اینکه شناخت درستی از کاری که انتخاب کردند، ندارند، بدون اینکه بدانند کار بازیگری چه فلسفه و چه رویکردی دارد به سمتش می روند، بدون اینکه پشتکارش را داشته باشند و می خواهند ره صد ساله را یک شبه بروند.
نظری در خصوص بازگشت به گذشته و انتخاب مجدد بازیگری بیان کرد:دوست دارم به گذشته بازگردم ولی نه به خاطر بازیگری به خاطر وجود مادربزرگم ولی اگر زمان به گذشته بازگردد، بازهم بازیگری را انتخاب می کنم چون آگاهی همراهش بوده است.
وی در خصوص دردسرهای شهرت اظهار داشت:شهرت دردسرهای خیلی زیادی دارد و در جامعه ی ما متاسفانه قوانین متقنی وجود ندارد که با کسانی که برای ما دردسر ایجاد می کنند، برخورد کنند. برخی افراد حتی با یک گوشی موبایل از ما سوء استفاده می کنند مثلا زمانی که در بعضی مکان ها مثل بهشت زهرا سر قبر عزیزانمان هستیم از ما عکس می گیرند و پخش می کنند و دردسر ایجاد می کنند.

فلور نظری ، گلایه فلور نظری از عکس های موبایلی

3.121
این مطلب مفید بود ؟138
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
برچسب : فلور نظری
وبگردی