داریوش فرضیایی
خبر نمایش مجموعه بالشها به جای کلاه قرمزی در ایام نوروز 98 با واکنش داریوش فرضیایی با همان عمو پورنگ مواجه شد.

نمایش مجموعه بالشها به جای کلاه قرمزی با واکنش عموپورنگ مواجه شد!

داریوش فرضیایی را اغلب مخاطبان تلویزیون با نام عمو پورنگ می شناسند. عمو پورنگ محبوب بچه ها نوروز 98 با مجموعه بالشها مهمان خانه های مردم میشود . اعلام خبر نمایش بالشها با تیتر جایگزینی این مجموعه به جای کلاه قرمزی موجی از انتقادها را در رسانه ها و فضای مجازی به راه انداخت.

با انتشار خبر جایگزینی سریال بالشها به جای کلاه قرمزی داریوش فرضیایی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

عصبانیت عمو پورنگ از خبر جایگزینی مجموعه بالشها به جای کلاه قرمزی

داریوش فرضیایی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در خصوص خبر جایگزینی مجموعه بالشها به جای کلاه قرمزی به روز کرد.

داریوش فرضیایی و کلاه قرمزی

مجموعه بالشها جایگزین کلاه قرمزی نمیشود

داریوش فرضیایی با انتشار این عکس نوشت : سلام دوستان . متاسفانه چند روزی است که اخباری مبنی بر جایگزین شدن مجموعه « بالشها » در ایام نوروز بجای « کلاه قرمزی » در فضای مجازی توسط بعضی رسانه ها تیتر شده که بنده همین جا اعلام میکنم :

اولا که بالشها قرار است بجای محله گل و بلبل در ایام نوروز پخش شود / دوما اینکه استفاده از واژه جایگزین کاملا اشتباه است زیرا هیچکس جای کسی را نمیتواند بگیرد و همه ما با کلاه قرمزی و اجرای زیبای استاد ایرج طهماسب خاطره های شیرینی دارم که هرگز فراموش نخواهد شد / سوما همه باید بدانیم هنرمندان از یک خانواده هستند که برای مردم تلاش میکنند لذا هیچگاه نباید با انتشار چنین اخباری سعی در تقابل یا رویارویی آنان داشته باشیم زیرا هر یک از هنرمندان با توجه به نوع کارشان در نزد مخاطبین جایگاه خاص خودشان را دارند....

بنده بعنوان یک همکار برای تیم سازنده مجموعه کلاه قرمزی و بخصوص آقای طهماسب بسیار احترام قائلم و معتقدم باید قدر پیشکسوتان در این عرصه را بدانیم و انشاالله که دوباره شاهد پخش این مجموعه جذاب و شیرین در تلویزیون باشیم ....

عمو پورنگ با مجموعه بالشها

عمو پورنگ با مجموعه بالشها به تلویزیون می آید

نمایش مجموعه بالشها در شبکه نمایش خانگی با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد اما اعلام جایگزین شدن این سریال به جای کلاه قرمزی شاید در ذهن مخاطب مقایسه ای ایجاد کند و همین امر باعث کاهش نظرات مثبت نسبت به این سریال شود.

ایرج طهماسب و کلاه قرمزی

کلاه قرمزی امسال هم روی آنتن نمیرود

کلاه قرمزی مجموعه ای پرطرفدار است که مخاطبان زیادی در تلویزیون دارد و هرساله انتظارهای زیادی برای پخش نوروزی این مجموعه وجود دارد و شاید لفظ جایگزینی بالشها به جای کلاه قرمزی نظرات منفی را به سمت این سریال روانه کند.

عمو پورنگ با مجموعه بالشها

عمو پورنگ با مجموعه بالشها مهمان نوروزی تلویزیون میشود

داریوش فرضیایی، ارژنگ امیر فضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی نیا به همراه بازیگران کودک ترنم کرمانیان، دینا غلامی و محمدرضا درویشعلی پور بازیگران سریال بالشها را تشکیل میدهند.

مجموعه بالشها به جای کلاه قرمزی به تلویزیون می آید؟!

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : صفحه شخصی داریوش فرضیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی