نجات دختر از خودکشی
اخیرا ویدیویی از نجات یک دختر جوان منتشر شد که قصد خودکشی از بالای یک ساختمان را داشت اما مامورین آتش نشانی و امداد رسانان از این اقدام وی جلوگیری کردند.

نجات از خودکشی از ارتفاع

یکی از اتفاقات و حوداثی که امروزه ممکن است هر یک از ما انسان ها توسط رسانه های متفاوت اطلاع یابیم، تصادفات جاده ای است که روزانه ده ها تن از انسان ها بدین دلیل جان خود را در سرتاسر جهان از دست می دهند. اما یکی دیگر از حوادثی که می توانیم موارد زیادی از آن را در طول روز مشاهده نماییم، آمار مرگ و میر در اثر خودکشی است که متاسفانه تعداد زیادی از انسان ها بدین دلیل جان خود را از دست می دهند.

از بزرگترین دلایل ای اتفاق، می توان به افزایش حالت مخرب انسانی، همانند افسردگی، اضطراب و استرس اشاره کرد که فرد در وهله آخر به چیزی جز خودکشی نمی تواند فکر کند که در نهایت...!

اما این اقدام متاسفانه نمی تواند خطا یا کمبودی را برطرف کند و تنها باعث افزایش مشکلاتی بزرگ در زندگی خانواده شخص خواهد شد و بنابراین می توان اقدام خودکشی را اقدامی کاملا بی تاثیر و نامناسب دانست که فرد آنرا آخرین اقدام ممکن می داند.

خودکشی نافرجام

نجات دختر جوان از خودکشی از بالای ساختمان

با این وجود اخیرا ویدیویی از امداد رسانی برای نجات دختر جوانی که قصد خودکشی داشت، در صفحات مجازی منتشر شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، دختر جوان ناشناسی بنابر دلایلی نامعلوم قصد خودکشی داشت و به همین دلیل مامورین آتش نشانی برای امداد رسانی و نجات وی در طبقات مختلف ساختمان جای گرفتند.

از سویی شخصی دیگر در حال مکالمه کردن با وی بود تا بتواند او را از این اقدام باز دارد  که در همین حین، امداد رسانان بطور ناگهانی تور سبز رنگی را از طبقات بالا به پایین پرتاب می کنند و آتش نشانان در آن لحظه به پایین آمدند و توانستند دختر جوان را از خودکشی نجات دهند.

ویدیو خودکشی ای که نافرجام باقی ماند

نجات دختر جوان از خودکشی توسط مامورین آتش نشانی

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : خودکشی
وبگردی