نظر مردان در مورد آرایش زنان
آرایش زنان به هر صورتی که باشد نشانگر برخی از افکار آنهاست و نظرات جالبی از مردان را به دنبال دارد. شما فکر میکنید مردها زنان با آرایش غلیظ را می پسندند یا بدون آرایش؟

نظر مردان درباره آرایش غلیظ زنان

کشیدن خط چشم - ریمل -رژ لب و گونه و... اینها کارهای روزمره و روتین بسیاری از زنان دنیا هستند.
اما بسیاری از آنها به اشتباه به سراغ این لوازم می روند چرا که هدف آنها جلب توجه است ولی در واقع این فکر اشتباه است. در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

زنان به چه دلایلی آرایش می کنند؟

در بریتانیا طبق گفته ها  40 درصد از زنانی که آرایش می کنند آن هم به نحوه ی از نوع غلیظ علاقه به جلب توجه جنس مخالف دارند این ارقام در کشورهای مختلف متفاوت است.
بعد از نظر سنجی از 1000 زن و 550 مرد این نتیجه به دست آمده است که از هر 10 زن یکی برای جلب توجه مرد آرایش می کند البته این ارقام مربوط به یک کشور اروپایی است و در مورد کشور خودمان ما به راحتی می توانیم که تشخیص دهیم که چقدر ارقام متفاوت است.
آرایش غلیظ زنان 

آرایش غلیظ زنان از نگاه مردان

دلایل آرایش کردن زنان 

جالب است بدانید که 28 درصد از زنان هم برای داشتن احساس خوب نسبت به خودشان به سراغ آرایش می روند.
17 درصد از زنان در این نظر سنجی گفته اند که اگر آرایش کرده نباشند قرار های مهم خود را کنسل می کنند.
14 دردص از زنان حتی جرات بیرون آمدن از خانه بدون داشتن لوازم آرایش داخل کیفشان را ندارند.
 
علت آرایش زیاد زنان چیست؟

مردان درباره آرایش غلیظ زنان چه نظری دارند ؟

حال ببینیم نظر مردان چیست؟
در ادامه همین مطلب بعد از بازگو کردن افکار و عقاید زنان در مورد آرایش در مورد نظر مردان هم صحبت شده است که شاید تا حدودی غیر قابل پیش بینی بوده باشد.
بله ! مردان زنانی را که آرایش کمتری دارند را بیشتر می پسندند و شمار مردانی که زنان را با چهره طبیعی شان می پسندند 33 درصد بیشتر است.
همانطور که گفتیم این اعداد وارقام مربوط به یک کشور اروپایی است در حالی که آنها هیچ عقاید خواصی مانند ما ندارند این گونه فکر می کنند و معتقدند که یک زن با چهره طبیعی زیباتر و جذاب تر است پس مطمئنا در کشورهایی که عقاید محکم تری دارند نظرات مخالف برای جذابیت زنان با آرایش درصد بالاتری خواهد داشت  و اینجاست که تمام نکاتی که دین اسلام برای زیبایی یک زن بیان کرده است را حتی در کشورهای غربی نیز می بینیم.

نظر مردان در مورد آرایش غلیظ زنان چیست؟

4.4625
این مطلب مفید بود ؟54679
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
برچسب : آرایش صورت
وبگردی