گوهر خیراندیش
امروز 1 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 1 شهریورند

روز اول شهریور در تقویم ما روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک نام گذاری شده است. امروز سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته در این روز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 1 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 1 شهریور 1333 در شیراز متولد شد.

گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش کارش را با تئاتر در شیراز آغاز کرد و بعد از آشنایی با همسرش جمشید اسماعیل خانی فعالیت او در تئاتر جدی تر شد و حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سریال آفتاب‌پرست جدیدترین فعالیت این بانوی هنرمند در نمایش خانگی است.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی سروستانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 1 شهریور 1350 در شیراز متولد شد.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی، هاشم خان دماوندی سریال شهرزاد و حاج علی سریال پدر است که با نقش هایی موفق در سریال های تلویزیون چون مادرانه، پدر، مدینه، زیر پای مادر، هفت سنگ، آقازاده و آمستردام شناخته می شود.

مهین شهابی

مهین شهابی بازیگر کشورمان در سال 1315 متولد شد و 1 شهریور 1389 در تهران درگذشت.

مهین شهابی

مهین شهابی با سریال آینه ساخته غلامحسین لطفی به شهرت رسید. تله فیلم بیا از گذشته حرف بزنیم آخرین کار تلویزیونی مهین شهابی بود.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 1 شهریور +عکس

4.452
این مطلب مفید بود ؟466
وبگردی