ست رنگ لباس

چگونه حرفه ای رنگ لباس ست کنیم؟

کد مطلب : 18877زمان مطالعه : 1 دقیقه
چگونه رنگ لباس هایمان را ست کنیم تا بدون عیب و نقص باشیم؟ چرخه رنگ به شما خواهد گفت چه رنگی با چه رنگی ست میشود و برای چه وقت از روز مناسب است.

آموزش ست کردن رنگ لباس

ست کردن رنگ لباس همواره برای همه افراد جزو دغدغه های روزانه است و اینکه چه رنگی هایی را در استایل شان ترکیب کنند برایشان تبدیل به یک چالش شده است. چرخه رنگ که شامل رنگ های میانی, رنگ های گرم و رنگ های سرد است به شما در ست کردن رنگ لباس کمک خواهد کرد.

ست رنگ لباس

استایل تک رنگ

استفاده از تناژهای تیره و روشن یک رنگ در کنار هم فوق العاده زیبا میشود مثلا استفاده از بنفش کمرنگ و پر رنگ در استایل تان زیبایی خاصی به ارمغان می آورند فقط باید جنس لباس هایتان با هم فرق داشته باشد مثلا از ساتن در کنار بافتنی استفاده کنید.

استایل تک رنگ

استایل با رنگ های مکمل

استفاده از رنگ های متضاد در کنار هم میتواند جذابیت خاصی به استایل تان ببخشد البته رنگ های متضاد ملایم مانند صورتی و فیروزه ای خیلی بهتر با هم ست میشوند. در ست کردن رنگ های مخالف میتوانید کمی هر رنگ خنثی به آن ها اضافه کنید.

ست کردن رنگ ها

استایلی با رنگ های مشابه

رنگ های مشابه را به راحتی میتوانید با هم ست کنید و استایل دوست داشتنی و جالبی داشته باشید مثلا رنگ های صورتی، هلویی و یاسی جزو رنگ های مشابهی هستند که به خوبی با هم ست میشوند.

ست کردن لباس

چگونه حرفه ای رنگ لباس ست کنیم؟

3.5362
این مطلب مفید بود ؟251111
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی