کودکان زیبا
در فضای مجازی کودکان زیبای بسیاری وجود دارند این امتیاز از طرف کاربران به آن ها داده شده است خیلی از این کودکان در حال حاضر به عنوان مدل مشغول به کارند.

کودکانی که به خاطر زیبایی خود مشهور شده اند

زیبایی، یک مقوله ذهنی است و اغلب موضوع ، اختلاف است. برخی از استاندارد ها، گونه ی سرخ و لب های زیبا را به عنوان زیبایی در نظر می گیرند؛ در حالی که دیگران به پوست بی رنگ و بسیار سفید علاقه دارند ، با این حال ، وقتی صحبت از زیبایی کودکان می شود، همه این موارد کم رنگ می شوند.

در این بخش از دنیای مد نمناک به شما کودکانی را معرفی می کنیم که به لطف ظاهر جادویی و جذابشان ، تقریبا در تمام دنیا مشهور شده اند. مطمئمنا این لیست جامع نیست و تنها براساس بخشی از فضای مجازی و .. تکمیل شده است و هستند کودکان بسیاری که از اعضای این لیست بسیار زیباترند ، در واقع این کودکان طبق نظرات کاربران اینستاگرام انتخاب شده اند که نمیتواند ملاک جامعی باشد.

زیباترین کودکان جهان که هستند!

1 . آناستاسیا کنیازیوا

اخیرا رسانه های بریتانیایی از این شهروند 6 ساله از پرم ، به عنوان"زیبا ترین دختر جهان" نام بردند، با توجه به آنچه مادر آناستازیا بیان کرده است، مردم از زمان تولدش، به ویژه به چشم های آبی و به ظاهر غیر معمول کودکش توجه خاصی داشته اند، این دختر با مارک های معروف لباس کودکان همکاری می کند، عکس هایش را می توان در بیلبوردها در بسیاری از شهرهای جهان مشاهده کرد و صفحه Instagram وی بیش از میلیون کاربر دارد.

آناستاسیا کنیازیوا 

2 . آنا پگاگا

و در اینجا یک فرشته کوچک از سنت پترزبورگ است، آنا در باله مشغول به فعالیت است و مثل بسیاری از دخترانِ هم سن و سالش، آرزوی تبدیل شدن به یک رقصنده حرفه ای باله را دارد، از وقتی که او 3 ساله شد، از او دعوت شده است تا لباس های کودکان، اسباب بازی ها و کالاهای ورزشی را تبلیغ کند، آنا همچنین نقشی را در فیلم "Nastroenie Osen" توسط گروه "مارسل" اجرا کرده است و همچنین نقش کوچکی در فیلم Water World نیز دارد.

آنا پگاگا 

3 . لورن لند

یک نظریه ای وجود دارد که طبیعت به فرزندانِ ازدواج های آمیخته ای ، زیبایی های غیر معمول هدیه می دهد، لورن با مادر کره ای و پدر کانادایی، نشانه ای روشن از این واقعیت است، این دختر با مارک های لباس های کودکان مانند Aura Kids، MiniZaru و MiniMe کار می کند و در اوقات فراغت خود، درگیر چیزهای نه چندان بزرگ است:تکواندو که هنر رزمی کره ای ها است.

لورن لند 

4 . هایلیت واسگوس

او آرزوی تبدیل شدن به یک طراح معروف - حداقل به مشهوریِ Karl Lagerfeld را دارد، با کمک هایی، رویای او به حقیقت پیوست ، این دختر به مدرسه ای که برای طراحان جوان بود وارد شد و جوانترین دانش آموز سال 2017 شد، او همراه با هدفِ نام تجاری ، شروع به کار بر روی مجموعه ای از لباس مد روز برای پسران و دختران کرد، علاوه بر این، او در نمایش های مد شرکت می کند و تلاش می کند تا نقشی را ایفا کند .

هایلیت واسگوس 

5 . ویلیام فرانکلین میلر

این پسر چشم آبی استرالیایی به عنوان پسر خوش تیپ در اینستاگرام نامیده می شود، همه این ها با افرادی که عکس خود را در توییتر گذاشتند، شروع شد. در عرض چند ساعت، چندین هزار بازدید را جمع آوری کرد و ویلیام را در سراسر جهان مشهور کرد، در حال حاضر ویلیام در کمپین های تبلیغاتی مختلف شرکت می کند و تلاش می کند در فیلم ها بازی کند.

ویلیام فرانکلین میلر 

6 . جوردین رینل

جوردین کوچولو در حال حاضر اولین گام های خود را در دنیای مد برمی دارد ، اما او قبلا موفق به کار با مارک های بزرگ آمریکایی مانند Patterns Simplicity، The Children's Place و Kidpik شده است، در Instagram نیز این مدل کوچک دنبال کننده های بسیاری در مقایسه با سایر کودکان ، دارد، اما ما کاملا مطمئن هستیم که موفقیت های بزرگی در انتظار جوردین است!

جوردین رینل 

7 . لانیا گریس

در اینجا یکی دیگر از نمونه جذاب از نسل آمیخته است:Laneya اجدادی اسپانیایی، آمریکایی و فیلیپینی دارد، وقتی این دختر 3 ساله بود، مادرش Laneya را به یک سازمان مدل سازی برد، زیرا می خواست او را مشغول کند، عکاسان جذب زیبایی چشم های سبز او می شدند ، او همچنین کسی بود که هیچ وقت از دوربین عکاسی نمیترسید و حتی همکاری هم می کرد، از نمونه کارهایش، قراردادی با دیزنی است و با عکاسان مشهور و خانه های مد کار می کند.

لانیا گریس 

8 . کالین و کامرون اسکات

همانطور که حدس زدید، کالین و کامرون دوقلو هستند، در حال حاضر آنها با یک کمپین مدل سازی کالیفرنیا، Models Bensimon کار می کنند.

کالین و کامرون 

9 . تالیلا بروک

رسانه ها در Tallia و یک مدل مشهور فرانسوی به نام تایلین Blondeau، که به نام "زیبا ترین دختر جهان" قبل از آناستازیا Knyazeva نامیده می شود، شباهت هایی یافته اند و در واقع، با وجود این واقعیت که Tallia آمریکایی است، او قطعا یک جزء شبیه فرانسوی ها در ظاهرش دارد - شاید شکل لب هایش باشد و او با وجود سن کمش، با بزرگ ها و حرفه ای های دنیای مد مانند رالف لورن و اسکار دلا رندا همکاری می کند.

تالیلا بروک

10 . مگان و مورگان 

در ابتدای سال، نام این دوقلو ها تقریبا در تمام اینترنت بود، کاربران متوجه شدند که این دختر بسیار شبیه خواننده مشهور ریحانا است اگر به رنگ چشمشان توجه نکنیم، که رنگ چشم هایشان ، آنها را منحصر به فرد می کند.، مورگان دارای ناهنجاری ای نادر به نام heterochromia است، که چشمان راست و چپ آن به رنگ های متفاوتی است.

مگان و مورگان  

این کودکان توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان "زیبا ترین" نامیده می شوند، اما همه ما می دانیم که هر مادر دارای گرانبهاترین و زیبا ترین فرزند روی زمین است و آن را زیباترین می داند .

 

زیباترین کودکان جهان ، بچه هایی که به خاطر خوشگلی مشهور شدند

3.7100
این مطلب مفید بود ؟7426
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن /آ
وبگردی