کشف اسکلت عاشقانه
در قزازستان اسکلت هایی کشف شده که بصورت عجیبی دو اسب را بالای سر جسد دو انسان با ترتیب خاصی دفن کرده اند.

کشف اسکلت عاشقانه یک زوج در قزاقستان!

قطعا یکی از عاشقانه ترین داستان هایی که تاکنون ما آنها را شنیده ایم ، داستان عاشقانه زوج "رومئو و ژولیت" است که آوازه عشق آنها در تمام جهان پیچیده است.با این وجود کسی جایگاهی که آنها دفن شده بودند را نمی دانستند که نهایتا روز گذشته محققان قزاقستانی موفق به کشف باقیمانده این زوج عاشق با داستانی افسانه ای شدند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عکس اسکلت عاشقانه

اسکلت عاشقانه یک زوج کنار هم 

کارشناسان و محققانی که موفق به کشف باقیمانده این زوج بسیار عاشق شدند،معتقد هستند که آنها در داخل قبری که متعلق به 5000 سال گذشته است ، می باشند.همچنین آنها گفتند که از آنجایی که این زن و شوهر تمام طول عمرشان بایکدیگر بوده اند،احتمال می رود که در آن توسط فردی کشته و سپس دفن شده اند و یا توسط یکدیگر کشته شده اند.

عکسهای اسکلت عاشقانه

کشف اسکلت جدید در قزازستان

همچنین همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید،اسب های آنها نیز با ترتیبی خاص و منحصر بفرد در کنار یکدیگر و در بالای سرشان دفن شده اند.به نظر می رسد که این اسب ها همانند ارابه در آمده اند تا مایه رساندن این زوج به جهان پس از مرگ باشند.

اسکلت های عاشقانه

اسکلت عاشقانه اسب ها در کنار هم 

همان گونه که مشاهده می کنید اجساد داخل قبر 5000 ساله کمی آسیب در اثر تجزیه بیش از حد ایجاد شده است.اما با این حال این زوج عاشق در کنار یکدیگر بصورت عاشقانه قرار گرفته اند.

اما کارشناسان نیز احتمال می دهند که این زوج توسط دشمنان خود کشته شده اند و سپس توسط دیگران در کنار یکدیگر دفن شده اند.اما از طرف دیگر نیز احتمال می رود که ابتدا یکی از آنها کشته شده اند و سپس دیگری برای اینکه تنها نماند، دست به خودکشی زده است و اینها چیزی بیشتر از یک احتمال پیشنهاد شده توسط کارسناسان و محققان نمی باشد.

عکسهای اسکلت عاشقانه

نحوه قرار گرفتن عجیب اسکلت های اسب 

با این وجود کارشناسان هیچ آسیبی را نتوانستند در طی پژوهش ها بیابند و اینک در حال بررسی علت این مرگ و میر هستند .

باستان شناس معروف "ویکتور نووژنوو" در مورد این کشف این چنین گفت:"وضعیت مکانی این اسب ها به گونه ای می باشد که بدون هیچ مدرکی و جستجویی می توان دریافت که آنها کشته شده اند و بالای سر این زوج عاشق قرار گرفته اند".

اسکلت های کشف شده عجیب

کشف اسکلت دو اسب به همراه یک زوج

مرد همراه با یک تیر در دست و زن نیز همراه با یک دستبند ساخته شده از سنگ های قیمتی دفن شده است و باستان شناسان نیز سر نیزه،آویز طلا و سفال سرامیکی را در کنار آنها یافتند.

اسکلت آنسان و اسب کنار هم

مدفون شدن جسد اسب ها بالای سر جسد یک زوج

اسکلت های عاشقانه زوجی به همراه اسب هایشان در قزاقستان!

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی