خودرویی با سیستم اندروید

خودروی اندروید + تصاویر

تاریخ انتشار : 5 تیر 1393کد مطلب : 7428زمان مطالعه : 1 دقیقه
استفاده از گوشی موبایل با سیستم هوشمند اندروید دنیایی دیگر از تکنولوژی را خلق کرده است که طرفداران بسیاری دارد که اخیرا از این تکنولوژی در اتومبیل هم استفاده شده است.

نفوذ سیستم عامل اندروید به خودرو

 شروع به کار با اتومبیل راحت و ساده است شما تنها باید کابل یو اس پی موجود در خودرو را به گوشی تلفن همراه خود وصل کنید . تنها باید با اتصال به اینترنت تمامی اطلاعات را به روز رسانی کنید.

خودرو
 
خودروی اندروید آئودی
 
هم اکنون سیستم سیم دار آن تنها گزینه مورد استفاده است اما توماس دیلان مسئول تولید این فن آوری اعلام کرد که نسخه های پیشرفته آن هم به زودی خواهد رسید.
یعنی بدون هیچ اتصالی خودروی شما به سیستم اندروید مجهز می گردد. در خودروی آئودی سیستم بدون صفحه لمسی را امتحان کرده اند اما در خودروی هیوندای با یک میانجی که همان سطح تماس با سیستم کامپیوتری است امتحان شده است.
 
خودرو
 
سیستم اندروید روی خوردوی آئودی
 
به طور کلی مسیر یابی از این طریق بسیار ساده است. در این سیستم برای خودرو کنترل و پخش موسیقی و فیلم و تمامی امکانات مورد استفاده در سیستم اندروید قابل دسترسی است.
استفاده و بهره گیری از خودروی اندروید دارای خصلت های مثبتی همچون استفاده از اپلیکیشن های حرفه ای و سیستم ردیابی آن لاین و به روز رسانی شده توسط گوگل می باشد.
 
خودرو
 
خودروی جدید آئودی سازگار با گوشی اندروید 

اندروید ، خودروی اندروید + تصاویر

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : اختصاصی نمناک-/ن
برچسب :
وبگردی