دکوراسیون چند رنگ
دکوراسیون چند رنگ یعنی استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در دکوراسیون منزل، اگر از ترکیب رنگ های شاد استفاده کنید دکوراسیون جذاب تری خواهید داشت.

نحوه استفاده از رنگ های مختلف در فضای دکوراسیون داخلی

تنوع رنگ به مدت طولانی یک روش مورد علاقه طراحی بوده است ، تنوع رنگ یک سایه خاص است که برخلاف رنگ بقیه اتاق ها است به همین ترتیب، رنگ های متنوع معمولا جسور و روشن هستند. سایه می تواند در شکل های مختلف آشکار شود، از بالشتک های صندلی تا کاشی های خانه قابل رویت هستند. ترکیب رنگ در اتاق باعث ایجاد انسجام می شود اما شما مجبور نیستید فقط یک رنگ داشته باشید می توانید رنگ های چندگانه را در یک فضا استفاده کنید تا نگاه رنگی بیشتری داشته باشید پس برای یادگیری نحوه کار با رنگ های مختلف در یک اتاق و داشتن دکوراسیون چند رنگ این بخش از دنیای مد را مطالعه کنید.

دکوراسیون رنگ شاد

دکوراسیون چند رنگ منزل

 برای اجرای دکوراسیون چند رنگ به خانواده سایه ای مشابه نگاه کنید
هنگامی که به رنگ های مختلف میرسید، شما چند گزینه دارید ؛ یکی از ساده ترین روش های ایجاد نگاه، دو سایه است که در خانواده های یکسان رنگ هستند (به عنوان مثال، سایه های گرم یا سایه های سرد) با انتخاب این روش، می توانید مطمئن باشید که رنگ ها به خوبی با یکدیگر هماهنگ می شوند و می توانید آنها را به هر طریقی که می خواهید ترکیب کنید. رنگ های خود را انتخاب کنید، می توانید یک ظاهر جسورانه و روشن یا یک محیط آرام و خنک ایجاد کنید.
 
دکوراسیون رنگی

طراحی دکوراسیون رنگی منزل

 سایه مخالف:
گزینه دیگر این است که از سایه های مخالف کامل استفاده کنید مثل ترکیب رنگ قرمز و آبی برای علاقه بصری . سایه های مختلف و بافت هر دو رنگ سبب زیادی سبک می شوند.برای اینکه این سبک به خوبی کار کند، باید سایه ها را در ابعاد متعادل در سراسر اتاق ترکیب کنید به این ترتیب، هیچ بخشی از اتاق صرفا یک سایه نیست. این یک نگاه منطقی و یکپارچه ایجاد می کند که به نظر می رسد هم هدفمند و هم برنامه ریزی شده است.
 
ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب رنگ قرمز و آبی در دکوراسیون 

 آزمایش با سایه های رنگین کمان:
می خواهید فراتر از دو سایه داشته باشید؟ سعی کنید یک رنگین کمان را در داخل خانه ایجاد کنید. از سایه های رنگین کمان در برابر دیوارهای سفید و مبلمان سفید خنثی استفاده کنید، نگاهی سرگرم کننده و آرام بخش ایجاد می کند با این وجود، چه چیزی باعث می شود همه رنگها با هم ترکیب شوند، عناصری هستند که سبک های رنگین کمان را ترکیب می کنند ، می توانید از رنگ های مختلف روی دیوار استفاده کنید.
 
به خاطر داشته باشید بافت برای رنگ های چندگانه:
یکی از بزرگترین قوانین برای استفاده موثر از رنگ های متنوع، داشتن درجه بالایی از بافت است به عنوان مثال،اتاق خواب :از الگوی ترکیب بنفش و سبز روی روتختی استفاده کنید، این دو سایه به طور منظم تر نشان داده می شوند. طراحی همچنین نشان می دهد که چگونه دو دیوار در یک اتاق یکسان ترکیب می شوند، از آنجایی که دیوارها اولین مکانی است که مردم رنگ های متنوع را معرفی می کنند.
 
دکوراسیون دو رنگ

دکوراسیون دو رنگ اتاق خواب

یک رنگ غالب و یک رنگ ظریف را انتخاب کنید:
آخرین نکته ما آسان است:انتخاب یک رنگ برای تعریف فضا، و سپس رنگ دوم خود را برای ظرافت آن استفاده کنید به عنوان مثال، شما می توانید یک دیوار را نارنجی رنگ کنید.برای علاقه ی بصری، یک گلدان گل زرد را در آن ایجاد کنید این سبک زمانی بهتر دیده می شود که از یک خانواده رنگی استفاده کنید، چون رنگ ظریف یا دوم به تنهایی دیده نمی شود .
اگر شما از خانواده اصلی رنگ بیرون بیایید، دیوار شکلی درهم پیدا می کند ؛ استفاده از رنگهای مختلف در منزل ممکن است یک کار دلهره آور به نظر برسد، اما راه های زیادی برای موفقیت در انجام آن وجود دارد یکی از این نکات را امتحان کنید و برای همه مهمانان یک درمان بصری ایجاد کنید.

 

چند رنگی را به دکوراسیون خانه خود راه دهید + تصاویر

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
وبگردی