رفع استرس
با شناخت نقطه هایی مهم و موثر در چند بخش بدن به راحتی و بسیار سریعتر از حد انتظار می توانید روش کاهش و رفع استرس را در منزل انجام دهید.

استرس را در چند ثانیه رفع کنید

همه ی ما در زندگی روزمره دچار استرس می شویم و هر کس به نحوی سعی می کند از استرس نجات پیدا کند یا بهتر است بگوییم کاهش استرس را به بهترین شکل انجام دهد . مطمئنا نمی توانیم راهکارها را همیشه انجام دهیم بهترین راه کار آن است که در لحظه انجام گیردنکته مهم اینجاست که با اعضای بدن می توانید حرکت های مختلفی انجام دهید که فشار را کنترل کنید.

فشارهایی در بدن که استرس را کاهش و رفع می کنند

فشار پشت سر برای رفع استرس

رفع استرس

نقاطی که باید برای رفع استرس فشار دهید

سر پر از فشار است که به طور مستقیم و موثر می شود سطح استرس آن را کاهش داد . برای انجام این کار در محیط کار می توانید روی صندلی بنشینید و تکیه دهید و بادوانگشت پشت گردن که متصل به سر است را 20 ثانیه ماساژ دهید بیشتر استرس در طول روز در شانه ها و گردن جمع میشود و ماساژ این ناحیه هااسترس رادرمان می کند.

گوشهارا فشار دهید تا استرس شما کاهش یابد

رفع استرس

رفع استرس با استفاده از فشار گوش

بسیاری از کارشناسان ادعامیکنند گوش بهترین نقطه درمان استرس است و برای همین در عکس العمل شناسی برای کاهش تورم و درد بدن استفاده می شود به همین منظور توصیه می شود این ناحیه را با پنبه وحتی خودکار ماساژ و در طول آن نفس های عمیق اهسته ای بکشید.

فشار نقطه ای در سینه برای رفع و کاهش استرس

رفع استرس

استرس باعث می شود فراموش کنیم نفس بکشیم این نکته کمک می کنداسترسی که درسینه جمع شده رابا نفس عادی کاهش دهیم هنگام تنفس با3انگشت روی سینه بمالید اگر تجربه استرس های مزمن را داریداین کارا وسط دو ابرو انجام دهید تا اعصابتان آرام شود.

به وسیله شکم هم می توانید استرس را کاهش دهید

رفع استرس

بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند از این ناحیه استفاده کنند چون حرکاتی را ایجاد می کند که سینه را آزاد و تنفس را بهبود می بخشد بیمارانی که این کار را انجام می دهند و تنفس عمیق میکشند حال خوبی دارند و به سرعت از استرش و تنش های روانی رها می شوند.

ساعد را هم می توانید برای کاهش استرس فشار دهید

رفع استرس

روش طب فشاری برای رفع استرس و اضطراب

استرس عصبانیت انرژی معکوسی در بدن ایجاد می کند با این کار به شما کمک می کنیم که انرژی را از راه درست تامین و استرس تان کاهش یابد ، دقت کنید که با ماساژ درست این نقطه تنش را سریعا رفع خواهید کرد.

کاهش استرس به وسیله کف دست

 رفع استرس

زمانی که استرس را تشیخص دادیدبافشارکف دست استرس را کاهش دهید به همین سادگی.

فشار ساقه پا با انگشت برای کاهش استرس

رفع استرس

اگردربخش بالایی بدن احساس استرس دارید ماساژاین ناحیه عالی است این ناحیه برای افرادی که خیلی استرس دارندبخصوص خانم هادقیق است
پاها
رفع استرس

روش سریع و فوری رفع استرس و تنش های عصبی

بافشاردراین ناحیه استرس های ذهن راازادکنیدکه یکی ازبهترین درمان های پانکراس است
 

رفع استرس ، آموزش طب فشاری درمان سریع اضطراب

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
نظرات
وبگردی