نمناک ورزش و تناسب اندامکنترل وزن کاهش وزن در یک هفته، در هفت روز تا 8 کیلو لاغر کنید!
کاهش وزن در یک هفته ، کاهش وزن طبیعی در یک هفته
امروزه افراد زیادی از مشکل چاقی رنج می برند و به دنبال روشی برای کاهش وزن سریع و سالم هستند. راه های موثری وجود دارد که می توانید فقط در یک هفته 8 کیلو لاغر کنید.

کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری

متاسفانه در زندگی امروزی افراد زیادی با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و همیشه دنبال راه هایی سریع برای کاهش وزن می گردند که برخی از این روش ها نه تنها موثر نیستند بلکه سبب بیماری های مختلف نیز می شوند.

بهترین راه برای کاهش وزن و رهایی از چاقی گرفتن رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم است اما در برخی از مواقع ما به دنبال یک راه حل برای لاغری سریع می گردیم تا بتوانیم حداکثر وزنمان را برای شرکت در یک جشن عروسی و یا مهمانی ویژه کاهش دهیم البته بهتر است بعد از این رژیم های سریع کاهش وزن ازیک رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش و پیاده روی استفاده کنید تا وزنتان تثبیت گردد چرا که راه های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند. با این بخش از تناسب اندام نمناک همراه شوید تا بتوانید در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید و در مهمانی ویژه تان بدرخشید .

بیشترین کاهش وزن در یک هفته

با این روش ها در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید

برنامه کاهش وزن 8 کیلو در یک هفته

اگر می خواهید به سرعت وزن کم کنید و قرار است هفته دیگر به جشنی بروید که لباس هایتان برایتان کوچک شده اند ، این رژیم به شما کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را تا 8 کیلوگرم کاهش دهید البته شما به شرطی وزن مورد نظر را کم می کنید که مو به مو برنامه زیر را رعایت کنید . در این رژیم غذایی این نکته را در نظر داشته باشید که میزان تغییر وزن افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد، اما در این که وزن کم می کنید هیچ شکی نیست.

یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن که می تواند برای تمام گروه های سنی قابل استفاده باشد رژیم «جنرال موتورز» (GM) است . این رژیم غذایی را می توانید در دو هفته متوالی ادامه دهید اما نباید بیش از دو هفته ، این رژیم را ادامه دهید . اگر بخواهید این رژیم را برای بیش از دو هفته ادامه دهید باید پس از گرفتن دو هفته رژیم بین آن یک هفته استراحت قرار دهید اما در این یک هفته نباید غذاهای پرکالری مصرف نمایید .

هنگامی که این برنامه غذایی را دنبال کردید نباید به هیچ عنوان استرس را به خود راه دهید . همچنین باید خواب کافی داشته باشید و همانگونه که در برنامه غذایی گفته شده غذا بخورید و کمتر از آن غذا مصرف نکنید و خود را گرسنه نگه ندارید.

مهم ترین نکته این رژیم این است که قبل از تمام شدن هفته خود را وزن نکنید زیرا وزن کردن زیاد موجب دلسردی شما از رژیم و رها نمودن آن می شود.

کاهش وزن سریع در یک هفته

8 کیلو لاغری فقط در 7 روز

مراحل کاهش وزن در هفت روز

روز اول

اولین روز رژیم مهم ترین روز آن است که باید فقط در این روز میوه و آب مصرف کنید و از خوردن سایر خوراکی ها اجتناب نمایید. در این رژیم غذایی حدود 8 تا 12 لیوان آب بنوشید . بهترین میوه ها برای این رژیم سیب، هندوانه، خربزه وانارهستند و میوه ای که نباید اصلا از آن مصرف کنید موز می باشد. شما می توانید هر وقت احساس گرسنگی نمودید میوه و آب مصرف کنید.

روز دوم

در روز دوم رژیم که مختص به سبزیجات است شما باید سبزیجات خام و پخته و آب پز شده اما بدون اضافه کردن روغن مانند لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم استفاده کنید و می توانید این سبزیجات را ترکیب کنید و برای خودتان سالاد درست کنید ولی روی آن سس نریزید فقط با مقداری سرکه سیب و آبلیمو آن را میل کنید. در این روز نیز مانند روز اول 8 تا 10 لیوان آب بخورید و اگر دچار بیرون روی زیاد شدید اصلا نگران نشوید .

در این روز از رژیم غذایی حتی می توانید سیب زمینی آبپز هم بخورید، ولی بهتر است آن را درصبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن طی روز بسوزند.

8 کیلو لاغری در 7 روز

در روز دوم برنامه غذایی سالاد سبزیجات بخورید

روز سوم

در روز سوم رژیم شما مجاز به خوردن انواع میوه و سبزیجات به غیر از موز و سیب زمینی هستید . امروز هم در کنار خوردن سبزیجات و میوه باید 8 تا 10 لیوان آب بخورید . در روز سوم رژیم از میوه برای صبحانه و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد و برای میان وعده دوباره از میوه و برای شام از سبزیجات استفاده کنید. ترتیب استفاده از میوه ها و سبزیجات و یا ترکیب کردن آنها به ذائقه شما بستگی دارد.

روز چهارم

در روز چهارم از رژیم غذایی ژنرال موتورز شما مجاز به استفاده از 8 تا 10 عدد موز به همراه سه لیوان شیر هستید و به غیر از این دو شما هیچ چیز دیگری نباید بخورید. شاید فکر کنید با این سهمیه شیر و موز ممکن است گرسنه شوید اما باید بدانید اگر سهمیه شیر و موز خود را به صورت مناسب برای تمام روزتان تقسیم کنید ، احساس گرسنگی شما را اذیت نمی کند.

در این روز هم مانند سایر روزها آشامیدن 8 تا 12ز لیوان آب فراموش نشود . شما می توانید در این روز سه لیوان شیرتان را را برای صبحانه، ناهار و شام بگذارید تا همراه با موز در تمام روز سیر بمانید.

کاهش وزن طبیعی در یک هفته

در روز چهارم فقط مجاز به خوردن موز و شیر هستید

روز پنجم

روز پنجم یک روز رویایی برای شماست زیرا در این روز قرار است یک پیمانه برنج بدون روغن بخورید! در روز پنجم شما نیمی از راه را طی کرده اید و می توانید از سبزیجات و میوه ها نیز استفاده کنید . امروز مجاز به خوردن سوپ سبزیجات بدون روغن شامل کدو، کلم، هویج و بروکلی، هستید و همچنین می توانید سیب، پرتقال و گریپ فروت بخورید . در این روز باید 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی بخورید تا اسید اوریک بدنتان افزایش یابد همچنین آشامیدن حداقل 10-12 لیوان آب در این روز فراموش نشود.

روز ششم

آیا تا این روز از رژیمتان موفق بوده اید ؟ اگر این چنین است باید بدانید تا این روز حتما دیگر عملکرد سیستم گوارشیتان بهبود یافته و متابولیسم بدنتان افزایش یافته است . امروز شما مجاز به خوردن یک پیمانه برنج برای وعده ناهار و سبزیجات به صورت خام یا پخته برای باقی روز هستید همچنین در این روز باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سریعترین راه لاغری

افزایش متابولیسم بدن در روز ششم

روز هفتم

امروز روز آخر این رژیم و روز وزن کردن شماو دیدن نتیجه آن با چشمتان است . در این روز شما مجاز به مصرف برنامه غذایی روز ششم به همراه یک لیوان آب میوه طبیعی تهیه شده در منزل هستید .

در روز آخر رژیم مانند روزهای قبل نوشیدن آب به مقدار 10 تا 12 لیوان فراموش نشود . در روز آخر این رژیم علاوه بر کاهش وزن خواهید دید پوستتان نیز روشن تر می شود .در پایان روز هفتم این رژیم مجاز هستید خود را وزن کنید . بعد از این رژیم غذایی دیگر پر خوری را کنار بگذارید و نتیجه تلاش و کارتان را در روزهای آینده از دست ندهید.

نکته 1:برای اینکه کاهش وزن بیشتری از این رژیم حاصل شود بهتر است روز 45 دقیقه پیاده روی کنید.

نکته 2: آشامیدن چای سبز و قهوه بدون شیر و شکر در تمام روزهای این رژیم غذایی مجاز است.

 

لاغری و سریع ترین راه کاهش وزن 8 کیلویی در یک هفته + برنامه

کاهش وزن در یک هفته، در هفت روز تا 8 کیلو لاغر کنید!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 3116
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2781 335
نظر کاربران
عبدالباسط

عبدالباسط

بسیار عالی ممنون بابت زحماتی که کشیدید من برنامه دارم که این کارا رو انجام بدم بنظرم جالب اومد و امیدوارم که نتیجه بدهد مرسی ممنون خسته نباشید!!!

پاسخ دادن 107 27
حامد

حامد

سلام.به نظر من اگه كسي بخواد وزن كم كنه بايد غذا هاي داراي كربوهيدرات نخورده كه اونام شامل ماكاروني,سيب زميني آپز شده,سينه مرغ و موز اينا كه صبحا هر روز آب كرفس با هويچ بنوشه با يه عدد سيب زرد كه چربي سوز هس نهار هم سبزيجات و ميوه زياد استفاده كنه شام به مدت دو هفته يا بيشتر سالاد كاهو بخوره بجاي سس هم ماست بزنه ممنون كه به نوشته هام توجه كردين با تشكر

پاسخ دادن 275 49
سحر

سحر

سلام ممنون از برنامتون فقط میخواستم بدونم اگه این برنامه رو ادامه بدیم مشکلی ایجاد میکنه

پاسخ دادن 191 64
نفس

نفس

من از فردا شروع میکنم به این رژیم امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم

پاسخ دادن 114 33
فاطمه

فاطمه

متشکرم خیلی برنامه جالب و دلچسب بود حتما برنامه را دنبال میکنم امیدوارم سریعتر نتیجه بدهد

پاسخ دادن 50 20
فرزاد

فرزاد

شما وعده غذايي رو به هيچ عنوان حذف نكنيد فقط وفقط شكر- روغن - نمك و برنج رو از تمام وعده غذايي حذف كن نتيجه اي كه من در يك ماه گرفتم ١٥ كيلو كم كردم به هيچ عنوان مصرف نشود اين چهار مورد

پاسخ دادن 78 34
مشهد

مشهد

خیلی ممنون ازشما امیدوارم نتیجه ی خوبی بگیرم

پاسخ دادن 25 12
مریم

مریم

خیلی ممنون بابت برنامه انشالله نتیجه خوب باشه ممنون

پاسخ دادن 23 13
میلاد

میلاد

بنطرم برای من که میخوام باز مثل قبل بدنم رو بسازم با باشگاه خبلی خوبه ایشالا زود جواب بده چون واقعا ضرروریه برام

پاسخ دادن 39 23
هادی

هادی

امید به خدا برنامه خیلی جالبه

پاسخ دادن 20 10
سارا

سارا

من شروع کردم امروز روز چهارم هستم یکم سخت بود ولی عااالی بود . احساس سبکی میکنم. هنوز وزن نکردم ببینم چقد کم کردم

پاسخ دادن 81 33
خالد

خالد

سلام سپاس از شما بنده فشار خون و قند بالا دا رم رژیم7 روزه را میتونم انجام بدهم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دادن 42 27
ويستا

ويستا

فكر نميكنم مشكلي ايجاد شه

پاسخ دادن 20 8
رضا

رضا

البته توجه داشته باشید که این کاهش وزن سریع موجب تحلیل بیش از حد چربی اطراف کلیه میشه و سبب افتادگی کلیه و در نتیجه نارسایی کلیه میشه و هموستازی رو به هم میزنه بهتره یکم ارومنر ریژیم بگیرید

پاسخ دادن 42 13
Rozhina

Rozhina

خیلی برنامه غذایی خوبیه ولی واقعا ۸کیلو کم میشه؟من خودم تازه یک روزه شروع کردم امیدوارم جواب بده.

پاسخ دادن 47 28
علیرضا

علیرضا

منم میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم که جواب بده

پاسخ دادن 27 8
سمیه

سمیه

سلام وعرض ادب. من تو سال گذشته این رژیم را گرفتم حدود 3 الی 4 کیلو واقعا کم کردم ودوسایز هم اومدم پایین عالی بود ولی تنها مشکلی که هست دوباره. وزنم برگشت

پاسخ دادن 38 16
سمانه

سمانه

من اين رژيمو گرفتم،٦كيلو وزن كم كردم،الان نزديك ١ماه هست،وزنم همون مونده،ولى بعدش بايد تو خوردن غذا مراعت كرد،شيريني و شكلات كاملا كم و يا اصلا استفاده نشه تا ١ماه،و پياده روى.واقعا خوبه اين رژيم

پاسخ دادن 23 8
Shakiba

Shakiba

من و مامانم تونستیم ۴ کیلو کم کنیم

پاسخ دادن 22 13
وجیهه

وجیهه

من خیلی چاقم انشالله لاغر بشم با این رژیم

پاسخ دادن 28 8
امیر

امیر

به نظر من خوبه من از فردا شروع میکنم انشاالله جواب بده

پاسخ دادن 11 5
اشکان

اشکان

تازه میخام شروع کنم انشالا نتیجه بگیرم

پاسخ دادن 6 4
mahya

mahya

بجای گوجه چی و میشه جایگزین کرد

پاسخ دادن 24 15
عیسی

عیسی

خدا کنه تلف نشم

پاسخ دادن 28 10
خدا کمک کنه

خدا کمک کنه

خدا کمک کنه منم فرداشروع میکنم فقط منکه سر کار هستم بعضی چیزها رو نمیشه تهیه کرد امکان جایگزین کردن هست

پاسخ دادن 28 25
فرهاد

فرهاد

خیلی ممنون و روز اول غذا نباید خورد

پاسخ دادن 10 3
راضیه

راضیه

منم امروز روز اولمه تا اینجاش که بد نبود

پاسخ دادن 10 4
ندا

ندا

سلام یک ماه قبل از عید این‌ رژیم رو گرفتم تا حالا سه دوره کامل گرفتم ۱۳ کیلو کم کردم این رژیم عالیه ولی تو فاصله بین رژیمها باید خیلی رعایت کنین

پاسخ دادن 32 11
الهه

الهه

سلام واقعا جواب میده؟من روشهای زیادی امتحا ن کردم ولی جواب نداد امید وارم بشه وزنم رو بااین روش کم کنم

پاسخ دادن 7 11
الينا

الينا

سلام من امروز ميخوام اين رژيم رو شروع كنم فقط سوالي كه برام پيش اومده اينه كه وزني كه كم كردم دوباره برنگرده ؟!

پاسخ دادن 14 8
شبنم

شبنم

من قبل عید گرفتم تا الان که بر نگشته

پاسخ دادن 8 3
راضیه

راضیه

سلام برا خانومای شیرده ضرر نداره

پاسخ دادن 16 9
پ

پ

البته ک ضرر داره به عقیده من چون مادر شیرده با این رژیم هم به خودش هم به بچه اسیب میزنه

پاسخ دادن 19 1
77

77

100% به خودتون و بچه اسیب می زنید.به آینده بچتون صدمه نزنید لطفا

پاسخ دادن 5 2
شبنم

شبنم

سلام من این رژیم رو ۲ بار گرفتم و هر بار ۴ کیلو وزن کم کردم خیلی خوبه

پاسخ دادن 11 3
مهدیه

مهدیه

سلام.من امروز این رژیم رو شروع کردم.آیا میشه روزی که سبزیجات هست از بادمجان کبابی استفاده کرد.

پاسخ دادن 31 17
الی

الی

من امروز روز اولمه تا الان که خوب بوده

پاسخ دادن 10 11
اریانا

اریانا

من ۵۴کیلو هستم قدم 165.5 خدا کنه بشم ۴۸ از فردا شروع میکنم

پاسخ دادن 10 20
یه تپل

یه تپل

به نظر من تو همچین کاری نکن. خیلی نرمالی دیگه خیلی لاغر میشی ها. تو که اضافه وزن نداری

پاسخ دادن 15 5
Selina

Selina

شما انجام نده بیش از حد لاغر میشی من قبلا ۴۸کیلو بودم همه میگفتن بیش از حد استوخونی هستی و لاغری هرچقد غذا میخوردم همون وزنم بود بعد زایمانم ۷۶کیلو شدم ولی بعد یسال بدون رژیم و بدون هیشکاری لاغر شدم فقط سبب لاغر شدنم شیر دادن زیاد به دخترم بود تا پارسال ابان اذر عالی بودم اما باز استرس و اعصاب باعث چاقیم شده بشدت باعث ناراحتیم شده اضافه وزن دارم دوس دارم لاغر بشم دوس دارم به ۵۴ ۵۳ یا ۵۸برسم الان ۶۰کیلوام شایدم یکم بیشتر دعا کنین جواب بده این رژیم

پاسخ دادن 8 3
ناشناس

ناشناس

هشت کیلو ک نمیشه لاقل چهار کیلو

پاسخ دادن 7 9
اراده

اراده

سلام من یه هفته این رژیم رو گرفتم واز ۶۲ به ۵۸ رسیدم . راستش یه کم روز سوم سخت بود ولی بقیه روزها اصلا احساس گرسنگی و ضعف نکردم . خیلی خوشحالم و ممنونم از شما.

پاسخ دادن 8 3
خانوم نون

خانوم نون

خیلی عالیه منم از فردا شروع میکنم به امید موفقیت

پاسخ دادن 8 2
radvin

radvin

سلام من روز چهارم رژیمم ولی متاسفانه هنوز هیچی کم نکردم همشم کامل رعایت کردم

پاسخ دادن 13 4
رها

رها

سلام من مو‌ ب‌مو جلو رفتم فقط‌یک‌ کیلو ونیم کاهش وزن داشتم.ولی آغازی بود برای کاهش وزنم

پاسخ دادن 4 1
بهناز

بهناز

هرچند که این مدل رژیم ها از نظر متخصصین تغذیه رد شده ولی بنظر من حداقل درباره من همچین رژیمایی جواب میده ممنون بابت این اطلاعات من ۶۸ کیلوام و تا ۱۳ تیر باید ۵۹ کیلو بشم سایزم ۴۲ و قدم ۱۷۳ امید وارم روم جواب بده من از شنبه هفته دیگه شروع میکنم انشاالله. چون الان توی به رژیم دیگه ام که ۱۰۰ گرمم کم‌نکردم ازش هنوز با وحود عذابایی که میکشم..تازه ورزشم هروز هروز میکنم ۵ ۶ دیقه طناب میزنم و دراز نشست و حرکاتی واسه اب شدن پهلو و کلا فقط شکمم اب شده و داره تخت میشه ولی اصلا وزنم تکون نخورده..کلی حرص خوردم امروز بابت وزنم و اومدم توی گوگل سرچ‌کردم و اینو دیدم امید وارم کمکم کنه کلی دعا تون‌میکنم

پاسخ دادن 7 7
هادی

هادی

نمی دونم به شرایط شما ارتباطی داره یا نه ولی...اگر تازه ورزش رو شروع کرده باشید، تا یک هفته وزنتون تغیری نشون نمی ده. بعد کاهش وزن شروع می شه.

پاسخ دادن 3 2
اشکان

اشکان

یه هفته زحمت بکش خودتو شکنجه بده ورزش کن پیاده برو خیس عرق شو سبزی بخور میوه بخور هر کاری گفته شده رو مو به مو انجام بده اخر سرم صبح روز هشتم خودتو وزن کن ببین نه تنها از دوازده کیلو اضافه وزن چیزی کم نشده تازه نیم کیلو ام اضافه کردی رو من که اثر نکرد کلی ام اعصابمو خورد کرد امیدوارم مشکل بقیه حل بشه

پاسخ دادن 22 32
شهلا

شهلا

سلام دوستان به نظرم روش خوبیه من روز چهارمشم گذروندم حس سبکی دارم نمیدونم از گرسنه بودنه حالا یا کاهش وزن اما حتی اگر وزن هم کم نکنم لااقل باعث کاهش اشتها میشه

پاسخ دادن 4 1
حمید

حمید

سلام دوستان من از شنبه نه از همین الان شروع کردم امیدوارم موثر باشه و خودمم پشتکار داشته باشم

پاسخ دادن 8 3
حمید

حمید

سلام دوستان من روز سوم هست که رژیم سیب گرفتم فقط آب چای سبز روزی دو لیوان و سیب میخورم خوشبختانه تا الان یک کیلو کم کردم طی سه روز امیدوارم بتونم ادامه بدم و از دست چربی های زائد خلاص شم

پاسخ دادن 7 0
مینا

مینا

سلام برنامه جالبیه اگه به بدن اسیب نرسونه میخام از شنبه شروع کنم امیدوارم نتیجه بگیرم چون خیلی افسرده شدم

پاسخ دادن 8 5
Mahdi

Mahdi

این برنامه خیلی خوبه .من که در هفته حدود ۱۶ ساعت ورزش میکنم و این رژیم واقعا بهم خیلی کمک کرد تا بتونم به وزن مورد علاقه ام برای شرکت در مسابقات برسم

پاسخ دادن 6 2
محمد

محمد

سلام من این رژیومو گرفتم ۸ کیلو واقعا کم کردم و موثر بودو شرو کردم به لاغری الا۱۸ کیلو کم کردم استفاده کنید روزای اولش سخته به بعر دوسه روز عادیو طبیعی میشه سختیتون روز اوله یاعلی بگید فقد

پاسخ دادن 22 3
مينروا

مينروا

سلام من الان روز سومش هستم واقعا خوبه من روش هاي زيادي رو انجام دادم ولي نتيجه نگرفتم انچنان ؛ولي اميدوارم اين روش جواب بده.

پاسخ دادن 5 6
مینا

مینا

سلام. من یه دوره رژیم رو انجام دادم 2/5 کیلو کم کردم. تصمیم دارم چندین مرحله دیگه هم انجام بدم تا به وزن دلخواه برسم. امیدوارم نتیجه بگیرم.

پاسخ دادن 5 3
یاس

یاس

سلام دوستان ، ممنون از اطلاعات خوبتون ... منم واقعا افسرده شدم بابت وزنم مدام هم ورزش میکنم و غذا هم رعایت میکنم ولی اصلا کم نمیکنم

پاسخ دادن 7 3
امیررضا

امیررضا

روز چهارم رژیمم و هر روز بیشتر از یک کیلو کم میکنم واقعا عالیه قد ۱۹۶ وزنمم الان شده ۱۰۰ کیلو ۱۰۴ بودم امروز وزن نکردم هنوز، فقط خوردن آب زیادو فراموش نکنید و میوه جات شیرین بعد از تاریک شدن هوا استفاده نکنید بجاش سبزیجاتی مثل خیار و کاهو مصرف کنید و همیشه بزارید یه حس گشنگی باهاتون باشه من روزی یه ساعتم میرم باشگاه و دوچرخه و شکم میزنم البته سبک، خیلی ممنون از سایت واقعا راضیم و احتمالا بعد این دوره یه دور دیگه هم برم تا به وزن ایده آلم که ۹۰ هستش برسم

پاسخ دادن 7 9
mobina

mobina

خواهرانه بهتون ميگم اگه ظرفيتشو ندارين اين رژيم و نگيرين،امروز فهميدم هيچي مهم تر از سلامتي نيس، صبح روز سوم اين رژيم از شدت گرسنگي و حال بد رفتم بيمارستان و الان خدارو شكر ي ذره بهترم،مرگ و جلو چشام ديدم واقعا

پاسخ دادن 15 8
یاسی

یاسی

سلام ممنون بابت رژیم عالیتون الان روز دوم رژیممه از۸۵.۴ شدم ۷۳.۲ واقعا عالیه

پاسخ دادن 19 46
مهدیه

مهدیه

یعنی واقعا تو دوروز ۱۲کیلو کم کردی

پاسخ دادن 15 3
سارا

سارا

این اصلا عقلانی نیست ????????????????

پاسخ دادن 11 2
هانیه

هانیه

خیلی دوست دارم این رژیم رو بگیرم فقط از ترس ضعف و پایین اومدن قند خون تردید دارم????

پاسخ دادن 2 2
M.f)

M.f)

سلام،برای روز چهارم به جای شیر چی میتونم استفاده کنم،اصلا نمیتونم شیر بخورم

پاسخ دادن 12 7
رضا

رضا

از شنبه شروع میکنم، شنبه...

پاسخ دادن 15 5
پرنیا

پرنیا

من ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم معمولا کسایی ک اضافه وزنشون بیشتره هر رژیمی زودتر واسشون جواب میده میخوام بدونم کسی مثل من بود ک این رژیمو بگیره و زود ب وزن ایده الش برسه؟ لطفا همه کسایی ک رژیمو گرفتن نتیجشو بگن

پاسخ دادن 4 4
مریم

مریم

واقعا عالیه من قبلاامتحان کردم امشبم تصمیم گرفتم ازفرداشروع کنم فقط اونایی که میگن ایا این وزن برمیگرده یانه باید بگم وقتی رعایت کنی بعدش نه برنمیگرده کاش اینوملکه ذهنمون کنیم که همیشه رعایت کنیم غذاخوردنو واقعابه اینهمه عذاب نمی ارزه

پاسخ دادن 4 0
نیلو

نیلو

خداکنه جواب بده از فردا شروع میکنم

پاسخ دادن 5 2
مهدیه

مهدیه

جواب داد رژیمت

پاسخ دادن 5 2
آرزو

آرزو

من راه های زیادی رو امتحان کردم حتما این یکی جواب میده ممنونم از راهنمایی شما

پاسخ دادن 2 1
صابر رسولی

صابر رسولی

با سلام برنامه خوبی بنظر میرسه فقط مشکلی که هست سیگار و قلیون رو میشه کشید تو این هفته ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ دادن 4 5
سمیه

سمیه

برادر بنظر من ترک کن

پاسخ دادن 2 2
لاغر پسند

لاغر پسند

نه نکش معده ت داغون میشه ا

پاسخ دادن 6 0
سید

سید

سلام خدمت شما،من یک روزه مونده رژیمم تموم بشه 7 کیلو کم کردم خیلی رژیم خوبی بود فقط باید مو به مو اجرا کنی

پاسخ دادن 11 0
زی زی

زی زی

منم شروع کردم از امروز... گرسنت نمیشه فقط اراده و حوصله میخواد

پاسخ دادن 3 1
یاسین

یاسین

در این هفت روز ار نون هیچ استفاده‌ای نباید بکنیم

پاسخ دادن 9 8
Kowsar

Kowsar

ممنون بابت برنامه ی خوبتون. من امروز اولین روز رژیمم هس. امیدوارم که نتیجه ببینم و به وزن دلخواهم برسم

پاسخ دادن 1 1
آرزو

آرزو

سلام منم ازامروزشروع میکنم امیدوارم جواب بده

پاسخ دادن 2 3
ارمیتا

ارمیتا

من معده درد دارم وقای ک گشنه بمونم خیلی درد میگیره بنظرتون اگ این رژیمو بگیرم برام مشکلی پیش نمیاد؟

پاسخ دادن 6 3
زینب

زینب

من این رژیم رو انجام دادم و کامل و بی عیب ونقص هم انجام دادم اما بعد از یک هفته فقط یک کیلو کم کردم و اونجوری که ازش تعریف میشد که خیلی وزن کم میکنید اصلا اینجوری نبود

پاسخ دادن 12 15
امین

امین

من هم خیلی جالب دیدم برنامه رو و امروز روز اولم هست خدا کنه ۸ کیلویی کم کنم و خیلی خوبه برنامشون

پاسخ دادن 11 2
Mehdii9

Mehdii9

من رژیم کامل گرفتم همراه ورزش!!!! اول اینو بگم که بین کامنتا کسی ندیم کامل گرفته باشه و راضی باشه، مشکل رژیم تو اون روزیِ که فقط موز باید بخوری تو ۳ روز اول بیشتر از ۳ کیلو وزن کم کردم بعد از اون موز و برنج خوردن اضافه شد و در روز آخر کلا ۳.۵ کیلو کم کردم! آب کافی خوردن خیلی خیلی مهمِ و پیشنهاد میکنم مطالعه داشته باشید راجب اصول ورزش و رژیم.

پاسخ دادن 4 0
شیوا

شیوا

رژیم غذایی اگه رو برنامه نباشه شوک به بدن وارد میشه...ریزش موی شدید.افسردگی و اضطراب.تحقیق کنین که هر بدنی ظرفیت و توانایی گرفتن هر رژیمی رو داره؟ این برنامه شاید جوابگوی هرآدمی نباشه.مواظب سلامتیتون باشه....

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف