سیم کارت
هر روزه با پیشرفت علم وتکنولوژی تمایل مردم به داشتن هرگونه رفاهیات و داشتن زندگی لوکس و لاکچری زیاد شده است. مردم در طول روز تمام تلاش خود را می کنند تا در رفاه کامل زندگی کنند.

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مردم خرید سیم کارت با اطمینان و خرید سیم کارت رند با مرغوبیت بالا و قیمت مناسب هست، حداقل داشتن خط کد 1 است. سیم کارت های 0912 روز به روز گران میشود وبا نوسانات بازار قیمت این نوع سیم کارت ها هم تغییر میکند. وآن دسته از افرادی که تمایل به این نوع خطوط دارند دائما در حال رصد قیمت ها هستند. حتی در بعضی موارد نرخ بعضی از این سیم کارت ها معادل قیمت یک واحد آپارتمان بوده و درمیان آن ها "خرید سیم کارت رند" و حتی کد یک درخواست وتمایل بیشتری دارد. شاید باورش برای شما هم سخت باشد ولی این نوع سیم کارت ها مشتری های خاص خود را دارند و قیمت ان ها گاهی برابری می کند با یک ماشین لوکس چند صد میلیونی است!!

در زمان "خرید سیم کارت رند" چندین نوع تعریف از خط رند است که بسته به سلیقه مشتری دارد مثلا رند آینه ای، رند سه پله، رند پله ای از آخر، رند جفت جفت از آخر و ... نمونه های از تعاریف برای خطوط رند می باشد.

طبق آمارهای اعلام شده تقریبا مردم ایران 88 هزار عدد سیم کارت دارند که نسبت به جمعیت ایران مقداری بیشتر است. این نکته جالب است بدانید که کاربران سیم کارت همراه اول مشتریان پروپاقرص تری هستند و همراه اول در ایران رکورد دار فروش سیم کارت در بین اپراتور های تلفن همراه است و مردم برای "خرید سیم کارت" همراه اول تمایل بیشتری نسبت الباقی اپراتورها دارند.

6 اپراتور و 34 پیش شماره

در ایران 6 شرکت در زمینه ارائه سیم کارت فعالیت دارند و این 6 شرکت حدودا با 34 پیش شماره تا امروز در حال فعالیت هستند که هم سیم کارت های اعتباری دارند و هم دائمی در اختیار مشترکین خود قرار میدهند.

طبق آمار های اعلام شده ضریب نفوذ پذیری همراه اول در بین کاربران از همه بیشتر بوده است و اپراتور همراه اول در جایگاه اول و اپراتور ایرانسل در رده دوم قرار گرفته است و در رده سوم از این آمار رایتل حضور دارد.

علت تمایل به خطوط رند

در بازار داغ سیم کارت معمولا خواهان و طرفداران زیاد تری به دنبال خرید سیم کارت رند هستند چرا که ارقام این نوع خطوط در خاطر ها بیشتر می ماند این می تواند یکی از اصلی ترین عللی باشد که مشتری ها به سمت این خرید سیم کارت رند کشانده می شوند. جالبتر اینکه در بین این افراد فوتبالیست ها و افراد مشهور بیشتر دیده می شود. در این میان قیمت گذاری روی سیم کارت ها به خصوص سیم کارت رند از هیچ قاعده و قانونی پیروی نمی کند و فعالان در این حوزه مدعی هستند که قیمت ها طبق تجربیات و نوسانات بازار اعلام می شود.

شماره هایی در بازار سیم کارت هستند که به آن ها رند حروفی اطلاق می شود و بیشتر به قول فروشندگان سیم کارت، مشتریان لاکچری و امروزی تر به دنبال این نوع خط رند هستند. این سیم کارت ها هستند که به سیم کارت های لاکچری معروف شده اند حتی در بعضی موارد قیمت آن ها به 20 میلیارد هم میرسد. نوعی از این سیم کارت ها سیم کارت حروفی هستند که اگر روی حروف دکمه های گوشی خود نگاه کنید هر کلمه به روی گوشی یک عدد خاص را ایجاد می کند وعلت گرانی این نوع سیم ها همین موضوع است چرا که مشتری و تماس گیرنده به سختی میتواند این ارتباط را از یاد ببرند.

شماره های رند اپراتور های مختلف

می توان در این میان اعلام کرد که فروش اپراتورهای مختلف نظیر همراه اول و ایرانسل در بازار مناسب است اما این روز ها با پیدایش اپراتور های جدیدی همانند شاتل موبایل و سامانتل در آینده ای نه چندان دور دستخوش تغییراتی می شود که با آن رو به رو خواهیم شد. در حال حاضر شاتل کمپین های زیادی با هدف قرار دادن افرادی با تمایل خرید سیم کارت رند با قیمت های مناسب  دارد و سعی می کند که سهم قابل توجهی از بازار سیم کارت را برای خود کند و روز به روز این تعداد بالا می رود.

سیم کارت رند

خط های پر فروش

تقریبا 90% مردم مشترک یکی از خطوط اپراتورها هستند وعلاقه به خرید سیم کارت رند دارند ولی شاید فقط و فقط 10% آن ها دارای خطوط رند هستند که بیشترین آن ها 4 کد ابتدایی همراه اول هستند در واقع بیشترین خرید و فروش مربوط به کد 1 با پیش شماره 0912 می باشد و بعداز آن کد 4 طرفدار بیشتری دارد و همینطور کد 2 و 3 در ردیف های بعدی قرار می گیرند. درواقع به نظر می رسه که خطوط رند قیمت هایی غیر متعارف پیدا کرده اند وعلت آن میتواند تقاضای زیاد و همین طور محدودیت شماره ها باشد.

سیم کارت هایی به قیمت خانه !!

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی