نمناک فرهنگ و هنرچهره ها روایت 65 روز حرف نزدن غلامرضا صنعتگر در خندوانه
غلامرضا صنعتگر ، غلامرضا صنعتگر در برنامه خندوانه
غلامرضا صنعتگر خواننده خوب کشورمان مهمان برنامه خندوانه شد و از آرزوهایش در عرصه خوانندگی و 65 روز حرف نزدن بخاطر بیماری اش گفت.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396

غلامرضا صنعتگر مهمان برنامه خندوانه شد

غلامرضا صنعتگر خواننده محبوب کشورمان که آهنگ امام رضای او بسیار مشهور است مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و شبی به یادماندنی را در برنامه خندوانه رقم زد و از آرزوها و دوران سخت بیماری اش برای مردم گفت.

برنامه خندوانه شب گذشته میزبان غلامرضا صنعتگر خواننده کشورمان بود.

گفتگویی جذاب با غلامرضا صنعتگر در برنامه خندوانه

صنعتگر در ابتدا در خصوص فعالیت اخیر خود گفت:الان درگیر تهیه آلبوم جدید هستم که فضای متفاوت داشته باشد. تاکنون ده ترانه آماده کردیم و قرار است ساختارشکنی نسبت به کارهای قبلی باشد و عاشقانه های اجتماعی داشته باشم.

وی دلیل شیرینی مردم جنوب را اینگونه پاسخ داد:به دلیل وجود دریاست که از آن انرژی می گیریم. البته حسی که در تمام ایران وجود دارد در جنوبی ها بیشتر نمایان است؛ مهمان نوازی و خونگرمی که از دریا گرفتند.

این خواننده در خصوص دورترین خاطره دوران کودکی خود اظهار کرد:زمانی که ابتدایی بودم، در عکاسی پدرم کار می کردم. پنج تومان روزی بهم می داد. ابتدا نسبت به علاقه من به موسیقی اعتراض داشت، اما بعد ها مشوق من بود. کاش حضور داشت و احوال من را می دید.

غلامرضا صنعتگر در خندوانه

غلامرضا صنعتگر مهمان برنامه خندوانه شد

وی در خصوص آرزوهای خود گفت:یکسری آرزوهای متفاوت در خوانندگی داشتم که اولین آرزویم این بود بر سن مدرسه، برای پدرم، صدا و سیمای استان و در تهران بخوانم و به لطف خدا به همه دست پیدا کردم. الان دوست دارم پسرم حال دلش خوب باشد.

در ادامه سه نفر از تماشاگران به صورت داوطلب به عنوان خواننده خواندند و صنعتگر به آنها امتیاز داد. صنعتگر درباره یکی از آن ها که صدای خوبی نداشت اما ظاهر و اسم خوبی داشت، گفت:او اگر کار کند، می تواند مثل برخی از خواننده ها کار کند. از طرفی امکانات آنقدر زیاد هست که صدایش را درست کند و بخواند.

صنعتگر در خصوص بیماری خود به جوان پاسخ داد:16 سال پیش دچار بیماری شدم که در شش سال گذشته بیشتر درگیرش بودم؛ خدا را شکر که با آن مقابله کردم، اما 65 روزی که حرف نزدم برایم سخت بود. دکترها گفتند دیگر نمی توانم بخوانم و این اتفاق برایم دردناک بود. محمدرضا علیمردانی آن روزها به خانه من آمد و گفت صدایت برمی گردد، اما طول می کشد.

در ادامه مهران غفوریان استندآپ کمدی خود را پیرامون تفریحات قدیمی لذت بخش، اجرا کرد. غفوریان در پایان خاطره ای از رضا عطاران تعریف کرد و سپس جوان گفت:جای رضا عطاران در تلویزیون خالی است؛ رضا جان سینما کافی است بیا تلویزیون و سریال بساز.

روایت 65 روز حرف نزدن غلامرضا صنعتگر در خندوانه

روایت 65 روز حرف نزدن غلامرضا صنعتگر در خندوانه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف