مهرداد صدیقیان

اعتراف مهرداد صدیقیان در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49698تعداد نظرات : 3 نظر
مهرداد صدیقیان بازیگر سریال مدینه در برنامه دورهمی با اصرارهای مهران مدیری بالاخره به عاشق بودنش اعتراف کرد.

عاشق بودن مهرداد صدیقیان در دورهمی لو رفت

مهرداد صدیقیان بازیگر 28 ساله کشورمان فعالیت سینمایی خود را از سال 1384 با فیلم عصر جمعه آغاز کرده است, دیشب مهمان دورهمی بود.

شب گذشته برنامه دورهمی میزبان مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون بود.

مهران مدیری پیرامون موضوع معلم صحبت کرد و گروه نمایش نیز درباره همین موضوع اجرای خود را به روی صحنه بردند. 
مهرداد صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری پیرامون سلامت و تغذیه خود گفت:به ورزش، تغذیه و خواب خود توجه دارم. بیشتر به خاطر سلامت به این مسائل اهمیت می دهم و لازمه بازیگری، سلامت بدن است و این دو مکمل هم هستند.
 
مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان در برنامه دورهمی

 مدیری گفت:اما عاشق پیتزا هستی؟ صدیقیان پاسخ داد:خیلی پیتزا دوست دارم هر کاری برای سلامت خود انجام می دهم، خوردن پیتزا آن را بر هم می زند. 
این بازیگر درباره ورود خود به عرصه بازیگری بیان کرد:از کودکی تئاتر مدرسه و غیرحرفه ای بازی می کردم. همیشه روزنامه و مجله سینمایی می خواندم. در خانواده ما کسی در این حوزه فعالیت نداشت اما من علاقه بسیاری داشتم تا اینکه در یکی از روزنامه ها آگهی تست بازیگری دیدم، بعد از تماس و هماهنگی رفتم و تست دادم یکی از آنها به من گفت که در دفتر دیگری برای پروژه ای تست می گیرند من آنجا هم تست دادم. 
وی ادامه داد:فردا به من زنگ زدند و دو پروژه هم برای نقش اصلی قبول شدم. خدا را شکر می کنم که این اتفاق برایم افتاد. با فیلم سینمایی «عصر جمعه» به کارگردانی مونا زندی و تهیه کنندگی جهانگیر مؤثری کار خود را شروع کردم و بعد از این فیلم در «اتوبوس شب» بازی کردم.
 
مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان و مهران مدیری

 بازیگر سریال «مدینه» عنوان کرد:بعد از فیلم «اتوبوس شب» پیشنهاد زیادی داشتم اما زمانی بود که من از دوره نوجوانی به جوانی تغییراتی در خود می دیدم. در انتخاب های خود وسواس دارم اما اشتباهاتی هم داشتم. 
البته در فیلم «اتوبوس شب» حس و حالی داشتم که بعد این سال ها هنوز تجربه نکردم. در ضمن من تجربه بازی کنار مرحوم شکیبایی داشتم که بهترین تجربه بازیگری من بود. 
صدیقیان در پاسخ به سؤال مدیری درباره اینکه عاشق شدی، پاسخ داد:عشق اول و آخر من مادرم است.  
در ادامه مدیری سؤالات دیگر خود را پیرامون عاشق بودن این بازیگر مطرح می کرد. 
همچنین، در ادامه صدیقیان از واکنش های خوب مردم نسبت به سریال «مدینه» گفت و اینکه در حال حاضر در حال نوشتن فیلم نامه ای است. 
بازیگر فیلم «ماجرای نیمروز» تعریف خود را از عاشق شدن اینگونه بیان کرد:عشق یک اتفاق بزرگ درونی است که با فیلم، آهنگ و شعر نتوانستند توصیف کنند. سخت ترین سوال دنیا را از من پرسیدید.  
مدیری گفت:الان یک اتفاق درونی در تو است؟ چه جوری بپرسم؟ (خنده) چیزی هست که نشه توضیح داد که صدیقیان پاسخ داد:همیشه چیزی هست که نشه توضیح داد (خنده)
  
صدیقیان در ادامه برنامه خودش را به بالش تشبیه کرد چرا که به خوابیدن علاقه بسیاری دارد.
 این بازیگر همچنین گفت:گاهی احساس عمیق خوشبختی دارم. 
 
مدیری در بخش پایانی مجددا درباره عاشق شدن صدیقیان سوال کرد و اصرارهای مدیری جواب داد و صدیقیان با تکان دادن سر خود به عاشق بودن خود پاسخ داد.
 
در پایان این برنامه، مهرداد صدیقیان یک تابلو نقاشی به موزه دورهمی تقدیم کرد. 

اعتراف مهرداد صدیقیان در برنامه دورهمی

4.352
این مطلب مفید بود ؟457
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
3 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1396-03-10
سلام آقای صدیقیان بازیگری محبوب خوش اخلاق وحرفه ای من به شخصه واقعا فیلماشونو وشخصیتشون درفیلمهارو دوست دارم درضمن خوشتیپ هم هستن برعکس کسانی که همچین خصوصیاتی ندارن وزیادی قیافه میگیرن
70
مهلا1396-05-10
عشقی مهردادعششششششق
60
ناشناس1397-05-12
من وقتی کوچک تر بودم سر سریال مدینه با ایشون صحبت کردم و امضا گرفتم و چون همش خجالت می کشیدم کنار امضا نوشتند دیگه خجالت نکش !!! ایشون واقعا بازیگر قابلی هستن و من به ایشون احترام میزارم.
20
وبگردی