نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کشف حجاب “چکامه چمن ماه” در اینستاگرام + تصاویر
چکامه چمن ماه ، عکسهای جدید چکامه چمن ماه
در ادامه سریال کشف حجاب بازیگران زن ایرانی بعد از گلشیفته فراهانی و صدف طاهریان این بار نوبت “چکامه چمن ماه” بود که با انتشار تصاویری زشت و بی حجاب در اینستاگرامش کشف حجاب کند.
بازدید : 164,780 نفر

کشف حجاب چکامه چمن ماه با انتشار عکس های بی حجاب در اینستاگرامش 

کشف حجاب چکامه چمن ماه بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرامش ادامه ی سریال کشف حجاب بازیگران زن ایرانی در شبکات اجتماعی بود که با انتشار عکس های بی حجاب چکامه چمن ماه علنی شد. البته اگر گشتی در فضای مجازی داشته باشید تصاویر بی حجاب از چکامه چمن ماه را خواهید دید که اینبار اینستاگرام چکامه چمن ماه با عکس بی حجاب چکامه چمن ماه به روز شد.

کشف حجاب چکامه چمن ماه در ادامه کشف حجاب بازیگران زن ایرانی 

بعد از فرار گلشیفته فراهانی به خارج از کشور و جنجال چند ساله اش گویی سریال کشف حجاب برخی بازیگران تمامی ندارد.

چند هفته پیش خبری در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در اینستاگرامش که این موضوع باعث شد تا پیج این بازیگر با هجمه کاربران برای صحت از این خبر روبرو شود که هنگام مواجه شدن با صفحه صدف طاهریان با تصاویری نامتعارف روبرو شدند که در شان بازیگران سینمای ما نبود.

این بار نیز نوبت به چکامه چمن ماه رسیده تا در صفحه اینستاگرام منتسب به این بازیگر با عکس هایی بی حجاب و نه در خور و شایسته یک بازیگر مسلمان ایرانی روبرو شویم. مردم این بار خیلی به بحث هک شدن صفحه اینستاگرام چمن ماه فکر نمی کنند چرا که در آخرین مورد از سریال کشف حجاب های بازیگران، این احتمال از بین رفت و توسط خود صدف طاهریان تأیید شد.

کشف حجاب چکامه چمن ماه

عکس های کشف حجاب چکامه چمن ماه در اینستاگرام

کشف حجاب چکامه چمن ماه

عکس های بی حجاب چکامه چمن ماه مربوط به کشف حجاب چکامه چمن ماه

 

سریال دنباله دار کشف حجاب از گلشیفته فرهانی تا چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه ، عکس های کشف حجاب چکامه چمن ماه

کشف حجاب “چکامه چمن ماه” در اینستاگرام + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 235
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 157 78
نظر کاربران
hoss@malam.net

hoss@malam.net

واقعا جای تاسف دارد. کاش فرهنگ ایرانی را رعایت می کردند حداقل حالا اسلامی به جای خودش. اینها متاسفانه اصلا دچار عقده هایی همچون خودکم بینی هستند و بشدت دنبال جلب توچه. خدا خودش کمکشان کند که مثل گ. فراهانی نشوند.

پاسخ دادن 241 29
حسن

حسن

اول سلام به همه ایرانیانی که با هر سختی میسازند ولی حب قرآن اهل بیت انقلاب امام و شهدا و امام خامنه‌ای چنان در اعماق وجودشان رسوخ کرده است که وطنشان جمهوری اسلامی آرمانهایشان را با هیچ چیز حاضر نیستند عوض کنند حیف است انسان ابدیت خودش را با چند لحظه خوشی زود گذر و زباله دنیا تباه کند به امید روزی که حافظ دین و انقلابمان باشیم که هستیم

پاسخ دادن 28 20
زهرا

زهرا

دندوناشو مسواک بزنه بد نیس

پاسخ دادن 13 7
الناز عغ

الناز عغ

اینو اصلا کسی میشناخت؟من اصلا

پاسخ دادن 12 4
مهرداد

مهرداد

اصلا با زندگی خصوصی مردم چه کار دارید بخصوص از آقایا ن بعیده والله ، ببخشیدا ، قدیما به این میگفتن خاله زنک بازی

پاسخ دادن 6 9
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف