نمناک سبک زندگیروابط عاطفی 4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شدن
کم شدن عشق ، نشانه کمبود علاقه بین همسران
تغییرات در رفتار و صحبت هایی که شما با همسرتان دارید اولین نشانه هایی است که کم شدن عشق را هشدار می دهند .

4 نشانه کم رنگ شدن عشق همسرتان

همانطور که عاشق شدن نشانه هایی دارد تنفر هم نشانه هایی دارد که اگر به آنها توجه کنید شاید بتوانید از بروز یکسری مشکلات مخصوصا کم شدن عشق جلوگیری کنید.

پس بعد از این رفتار همسرتان را با دقت بیشتری بسنجید تا مبادا عشق شما به سمت نفرت برود اگر می خواهید با این رفتار آشنا شوید این مطلب را از دست ندید.

اولین نشانه های کم شدن عشق بین شما و همسرتان

1. برای یکدیگر وقت نمی گذارید : مطمئن شوید که همسرتان باشما ، اوقات خوشی را می گذراند نه اینکه وقتی که با شماست صرف خوردن و خوابیدن و کارهای روزمره می شود. برنامه ای درست کنید که در آن اولویت خوشگذرانی با همسرتان باشد. همسرتان را بخندانید و کارهایی که دوست دارد انجام بدید که از کمرنگی عشق جلوگیری کرده باشید.

کم رنگ شدن عشق

اولین علامت های کم رنگ شدن عشق

2. احساستان را تقسیم نمی کنید : اگر شما وقتی ناراحت یا افسرده هستید و از احساسات خود صحبت نکنید، همسرتان مجبور است حدس بزند که باعث کمرنگی عشق می شود. محققانی که در مورد تنفر زوجین مطالعه می کنند به این نکته عنوان پس زنی همسر داده اند.

3. نوازش هایتان محدود شده : ارتباط جسمی یکی از مهمترین راه های ارتباط با همسر است که باعث ارتباط صمیمی است تغییر در نوازش کردن و در آغوش کشیدند باید شما را نگران کند.

4. عکس العمل متفاوت شده است : اگر احساس کردید در بحث و مشاجره با همسرتان تغییری مثل بی تفاوتی همسرتان نظرتان را جلب می کند، باید احساس خطر کنید از اینکه رابطه شما روز به روز کم رنگتر میشود.

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شدن

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شدن
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف